89
«BEAT під БІТ». Фестиваль «Translatorium» 2017

«BEAT під БІТ». Фестиваль «Translatorium» 2017

Вс, 10 сентября 2017, 19:00
Хмельницкий, Украина
Галерея сучасного мистецтва «Maslo» [на карте]
+380639288070

Бунтівні тексти, сучасна музика та чорно-білий Нью-Йорк

У Хмельницькій галереї сучасного мистецтва «MASLO» читатимуть переклади поетів-бітників, які вперше прозвучать українською.

Проект «BEAT під БІТ» — це презентація біт-поезії у новому форматі. Читання текстів Аллена Ґінзберґа, Лоуренса Ферлінґетті, Джека Керуака та інших представників американського покоління 60-х під біти сучасної електронної музики.

«BEAT під БІТ» — це передфестивальна подія «TRANSLATORIUM». Супроводжуватиме захід спеціально створений у рамках проекту відеоряд із чорно-білими ландшафтами тогочасного Нью-Йорку від Михайла Челнокова.

Проект уже зарекомендував себе на таких всеукраїнських літературних фестивалях, як Книжковий Арсенал у Києві та Форум Видавців у Львові.

Нагадаємо, що 29 вересня у Хмельницькому розпочнеться перший літературно-перекладацький фестиваль «TRANSLATORIUM», присвячений художньому перекладу. Протягом 3 днів на хмельничан очікує близько 20 подій, учасниками яких стануть відомі перекладачі та літератори з усіх куточків України.

ЧИТАННЯ: перекладацька група VERBація (Таня Родіонова, Вероніка Ядуха, Юлія Дідоха) та Гєник Бєляков.

Звук: BeatMaker Dizzya

Відеоряд: Михайло Челноков

КОЛИ: 10 вересня (неділя), 19:00-21:00

ДЕ: Галерея сучасного мистецтва «Maslo» (м. Хмельницький, вул. Старокостянтинівське шосе, 20/3)

Вхід: вільний

Вітаються благодійні внески!

Контакти: +380639288070Ключевые слова: біт поезія, Джек Керуак, біт під біт, BEAT під БІТ, Хмельницький, транслаторіум фест, афіша вересень, сентябрь, фестиваль транслаториум, Хмельницький фестиваль Translatorium 2017, Фестивальна програма, літературно перекладацький фестиваль, поет фест, афіша фестивалів,

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 сентября 2017

Другие города

29 сентября
Хмельницкий
Хмельницкий