1287
День города в Хмельницком 2019. Культурная программа

День города в Хмельницком 2019. Культурная программа

27 сентября — 29 сентября 2019
Хмельницкий, Украина
Хмельницкий [на карте]

День города — ежегодный праздник практически всех относительно крупных городов мира, приуроченный, как правило, к выходным (воскресным) дням.

День города — наряду с главным Днём страны, это, как правило, самый массовый по масштабу, самый большой по размаху подготовки праздник, затрагивающий всех жителей каждого города. В этот день проводятся праздничные мероприятия — выступления руководителей города, парады, шествия, ярмарки, праздничные концерты. День города обычно заканчивается фейерверками и салютом. Как правило, празднование начинается в предшествующую воскресенью субботу (то есть два дня: суббота и воскресенье). Особенно широкомасштабно, часто на уровне всей страны и даже на международном уровне, празднуются юбилеи городов.

Некоторые города приурочили свои Дни города к государственным и профессиональным праздникам: День республики-региона, День машиностроителя, День химика, День металлурга, День строителя, День железнодорожника, День Шахтера и другим; у многих городов — день основания.

День города - это самый главный и масштабный праздник для населения, так как администрация приглашает выступать знаменитые группы, и устраивает большое яркое гулянье для жителей. На праздник Дня города все стараются прийти с семьями, друзьями, родными, детьми и насладиться общей праздничной атмосферой.

Полная программа на день города в Хмельницком 2019

Вже цими вихідними у Хмельницькому святкуватимуть День міста. Впродовж двох днів, 28 і 29 вересня, містяни відзначатимуть 588-річницю із дня першої писемної згадки про місто. Як розповів начальник управління культури і туризму міської ради Артем Ромасюков, цього року більшість заходів будуть пов’язані з супергеройською тематикою.

«Тема супергероїв дуже популярна в світі. В Україні останнім часом цій темі теж почали приділяти увагу. Є різного характеру супергерої – як казкові персонажі, так і вже сучасні супергерої наші українські – кіборг, волонтерка Віра та інші. Крім того, цього року у нас в місті з’явився місцевий супергерой – Хмельмен. Ми прив’язуємося до цього і запрошуємо усіх в таке казкове місто, як Хмельвіль», - говорить Артем Євгенович.

У рамках святкування окремо виділили спортивні заходи, адже стартують вони ще у п’ятницю, 27 вересня. Цього дня відбудеться чемпіонат міста з риболовлі, відкритий чемпіонат з велоспорту і баскетбольний чемпіонат, мотокрос, який традиційно проводиться в мікрорайоні Ракове.

Вже зараз у місті почали з’являтися просторові інсталяції київського художника Антона Логова, які будуть представлені на День міста.

«Головною родзинкою цьогорічного свята стане Парад супергероїв та шоу-програма «Все одно добро закохає зло». В суботу о 16-ій годині парад стартуватиме на вулиці Проскурівській, 30, тобто від управління культури і туризму. На чолі будуть мажоретки і оркестр. Йтимуть усі супергерої, які завітають на свято. Крім того, ми хочемо аби хмельничани долучалися параду. Для цього потрібно заповнити анкету на реєстрацію, - додає Артем Ромасюков. - Ми будемо йти до «Дитячого світу», де відбудеться шоу, в якому бере участь театр «Дзеркало». Актори презентуватимуть свою виставу «Історії з коробки».

Продовжать шоу чотири роботи-велетні, з якими будуть інтерактивні ігри та фотосесії. «Буде на Проскурівській встановлена фотозона «Ми у Хмельвілі». З Хмельменом і зі всіма іншими героями можна буде поспілкуватися та зробити фото. Поруч біля фотозони буде інтерактивна виставка «Всесвіт коміксів з бібліотекою», де ми продовжуємо тему супергероїв. Діятиме музейна виставка «Хмельницькі диво-люди» - зробимо екскурс в історію і згадаємо людей, які народилися, чи працювали в Хмельницькому і є загальновизнаними в світі», - говорить очільник управління культури і туризму.

Завершуватимуться обидва святкових дні вечірніми концертами. У перший день перед хмельничанами виступлять Каднай, Альоша і Друга ріка. У неділю на сцені в центрі міста заспівають Лія Лі, Станза і Без обмежень. Крім того, 29 вересня о 16 годині в Мистецькому дворику буде ще одна можливість зустрітися з Хмельменом.Тоді ж запланований акустичний виступ «Чумацького шляху».

Нагадаємо, До Дня міста у Хмельницькому відбудеться святковий сільськогосподарський ярмарок.Ключевые слова: афиша Хмельницкий, День города Хмельницкий, день города Хмельницкий 2019, 2019, день города, Полная программа, праздничные мероприятия, день города 2019, программа, что будет, куда пойти, какая программа, события на день города, салют

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 26 марта 2019