2934
День города в Кропивницком 2021. Полная программа праздника

День города в Кропивницком 2021. Полная программа праздника

13 сентября — 19 сентября 2021
Кропивницкий, Украина
Кропивницкий [на карте]

Одним из самых любимых и популярных праздников в нашей стране по праву считается День города 2021. Любой город индивидуален по своему - своей историей и культурой, событиями, трудовыми, творческими, спортивными и прочими достижениями. В день проведения праздника Дня города в 2021 году можно будет увидеть частицу души горожан, их настроение и отношение к самому городу.

Все усилия организаторов праздника Дня города 2021 - направлены на то, чтобы показать все лучшее, чего добился, чем славился и славится сейчас город. Эти люди стремятся сделать городской праздник 2021 года наиболее ярким, запоминающимся и особенным, веселым и зажигательным, необычным и интересным для гостей города и для самих жителей.

День города - это самый главный и масштабный праздник для населения, так как администрация приглашает выступать знаменитые группы, и устраивает большое яркое гулянье для жителей. На праздник Дня города все стараются прийти с семьями, друзьями, родными, детьми и насладиться общей праздничной атмосферой.


Полная программа Дня города в Кропивницком 2021

Починаючи з 13-го вересня і протягом цілого тижня у Кропивницькому проходитимуть різні важливі події, приурочені до свята.

Святковий марафон розпочне публічна презентація книги філологині Оксани Гольник з промовистою назвою «В пошуках голосу Марка Кропивницького». Презентація запланована на вечір 13-го вересня, і має відбутися на Театральній площі для широкого загалу за участі акторів Кропивницького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького.

Заходи кожного наступного дня будуть присвячені конкретним сферам — освітній галузі, спорту, медицині, дорогам і комунальному транспорту. Це відкриття міжшкільного ресурсного центру, сучасного спортивного майданчика у мікрорайоні Новий, двох відділень у міському пологовому будинку, і насамкінець — відремонтованої вулиці Вокзальної, де місту і його громаді також презентують 10 нових автобусів.

У рамках відзначення Дня міста у Кропивницькому також проходитиме масштабний всеукраїнський хореографічний фестиваль. Взяти участь у ньому вже погодились 18 областей.

Високий рівень фестивалю надасть своїми майстер-класами для учасників видатний хореограф Мирослав Вантух.

Найбільш насиченим днем стане субота, 18 вересня. Зранку відбудуться урочистості біля приміщення міської ради, а далі протягом усього дня центральна частина міста буде сповнена цікавими локаціями, починаючи від смаколиків на фестивалі вуличної їжі «Смак-фест», і завершуючи селфі біля тематичних фотозон.

А кульмінацією свята стане вечірній концерт на площі Героїв Майдану, ім’я запрошеної зірки в міській раді поки що тримають в секреті.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 декабря 2020