183
Фестиваль «Кіномедіа» 2018 у Кропивницькому

Фестиваль «Кіномедіа» 2018 у Кропивницькому

Пт, 02 марта 2018, 18:30
Кропивницкий, Украина
Креативний ІТ-простір KOWO [на карте]
+380 93 969 8533

Мандрівний фестиваль «Кіномедіа» у Кропивницькому.

Майстер-клас Олени Дуб:

«Ефективне використання соціальних медіа в роботі редакції та громадських організацій»

2 березня 2018 року о 18:30 год. у Креативному ІТ-просторі KOWO (м. Кропивницький, пров. Васильківський 10, 5-й поверх (колишній Smart house)) відбудеться майстер-клас за участі Олени Дуб - фахівця із Інтернет-комунікацій, журналіста, new media-редактора на "Радіо Свобода" (Крим.Реалії) в рамках Мандрівного фестивалю короткометражних фільмів про журналістику «Кіномедіа».

Тема майстер-класу - «Ефективне використання соціальних медіа в роботі редакції та громадських організацій».

Вхід вільний за попередньої реєстрації: https://goo.gl/forms/ Z8Un6t9YygHoKOXa2

Кількість місць обмежена!

Цей невеличкий майстер-клас розрахований на SMM-ників, редакторів, комунікаційних менеджерів, майбутніх та нинішніх журналістів, які працюють у ЗМІ, адмініструють і просувають у соцмережах сторінки своїх видань, виготовляють та просувають контент для соцмереж.

На зустрічі ми поговоримо про основні тренди соцмедіа, які можуть бути корисними для редакцій, журналістів, громадських активістів. Розглянемо успішні і не дуже приклади роботи неурядових ЗМІ в соцмережах. Дізнаємось про нові та повторимо "старі добрі" інструменти.Ключевые слова: мк Олени Дуб, афиша Кропивницкий, афіша Кропивницький, бесплатно, фестиваль Кіномедіа у Кропивницькому, Фестиваль Кіномедіа 2018, киномедиа Кропивницкий, март, березень, фестивали 2018, фестивалі 2018, куди піти, куда пойти, квитки, билеты

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 13 февраля 2018

Другие города

22 февраля
Киев
INVERIA flow space