49
Ансамбль танца им. Павла Вирского в Киеве

Ансамбль танца им. Павла Вирского в Киеве

Чт, 18 мая 2017, 19:00
Киев, Украина
Дворец Украина [на карте]
287 87 87

Запрошуємо 18 травня о 19.00 до Національного палацу мистецтв "Україна" на переревершене дійство - концерт ансамблю танцю ім.П.Вірського приурочений до Всесвітнього Дня ВИШИВАНКИ!

Основу репертуару ансамблю становлять старовинні й сучасні танці різних регіонів України. Показовою рисою ансамблю є широке відображення сучасної тематики і творче використання спадщини народного танцю. На концертах колективу глядач насолоджується не тільки прекрасним виконанням, а і чудовими костюмами, які, безумовно, є невід'ємною складовою спектаклю. Обробку народної музики і нову музику до танців створили і створюють багато композиторів України. А яскраві і виразні рухи, віртуозні стрибки, блискавичні обертання і неперевершена зміна динаміки танців - від меланхолії до ейфорії - це унікальний союз кольору, енергії та артистизму!

Саме завдяки високому рівню професійної майстерності ансамбль здобув широку популярність в багатьох країнах. Українському хореографічному мистецтву аплодують концертні зали усього світу! Колектив побував більше ніж у 60 країнах світу, зокрема: у В‘єтнамі, Кореї, Китаї, Кубі, Австрії, Англії, Канаді, США, Бельгії, Франції, Іспанії, Італії, Греції, Бразилії, Аргентині, Венесуелі, Португалії, Швейцарії, Данії, Андоррі, Японії та інших, де завжди з честю демонстрував досягнення національної культури, вносив посильний внесок у розвиток світової культури.

Ціна: 50 – 1000 ₴© md-eksperiment.org

Опубликовано: 15 апреля 2017

Другие города

03 мая
Коростень
Коростень
06 мая
Ивано-Франковск
Театр им. И. Франко
13 мая
Миргород
Миргород
22 мая
Кривой Рог
Академический Театр им. Тараса Шевченко
23 мая
Харьков
ХАТОБ
29 мая
Львов
Театр опери та балету
30 мая
Черновцы
Летний Театр
31 мая
Хмельницкий
Филармония

Киев - Концерты

Группа Би-2 в Киеве

ВДНХ 21 мая - 21 мая 19:00

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

Ногу Свело в Киеве

Stereo Plaza 08 июня - 08 июня

Концерт группы Мумий Тролль в г. Киев

НСК «Олимпийский» 11 июня - 11 июня
Показать все