631
ArtTalentFest-2018

ArtTalentFest-2018

10 марта — 11 марта 2018
Киев, Украина
КМУАТ им. Сержа Лифаря [на карте]
(067) 549 89 80
(093) 940 13 18

ХІV Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтва

«ArtTalentFest-2018»

запрошує Вас взяти участь у фестивалі-конкурсі

Організатор: ГОТК «Модус-Ніка»

За підтримки та при сприянні: Київської муніципальної академії танцю ім. Сержа Лифаря;

Оболонської районної у м. Києві держадміністрації;

Першого телевізійного Інтернет каналу України (ПІКУ ТВ)

Фестивальна програма «ArtTalentFest-2018» включатиме:

 • Вокальний конкурс;
 • Конкурс інструментальних колективів та солістів;
 • Театральний конкурс;
 • Конкурс театрів мод;
 • Танцювальний конкурс.
 • Для участі у ВОКАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються різно-жанрові художньо-творчі колективи (академічний вокал, естрада, джаз, фольклор, народний спів, авторська пісня та співана поезія), солісти та вокальні ансамблі України, представники країн ближнього та далекого зарубіжжя.

  У конкурсі ІНСТРУМЕНТАЛЬНИХ колективів та солістів можуть брати участь різно-жанрові колективи, оркестри та ансамблі струнних, духових та народних інструментів та солісти.

  Для участі в ТЕАТРАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються дитячі, юнацькі, молодіжні, студентські театри, театри-студії, творчі об'єднання, театральні колективи будь-яких жанрів і напрямів незалежно від відомчої належності, а також солісти і окремі виконавці.

  До участі в конкурсі ТЕАТРІВ МОД запрошуються театри мод, школи і студії моди, студії костюма, модельні та дизайнерські агентства, інші об'єднання моделювання та конструювання одягу.

  Для участі в ТАНЦЮВАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються хореографічні колективи державних загальноосвітніх установ, установ додаткової освіти, муніципальних установ та інші творчі колективи всіх напрямків танцювального мистецтва.

  У рамках фестивалю пройде творча конференція, на якій керівники колективів зможуть поспілкуватися з представниками журі та оргкомітету, обговорити творчу та організаційну сторони фестивалю. Традиційно на фестивалі буде працюватиме команда професійних фотографів, вестися відео зйомка та пряма трансляція на ПІКУ ТВ виступів учасників фестивалю-конкурсу, під якої буде проводитися онлайн голосування за «Приз глядацьких симпатій».

  КМУАТ ім. Сержа Лифаря (вул. Данькевича, 4-а)

  10-11 березня 2018 року

  Контактна інформація:

  (067) 549 89 80

  (093) 940 13 18

  Вероніка Кухтіна

  Все фестивали  Ключевые слова: афиша киев, фестиваль аматорского искусства, афиша Киев, ArtTalentFest 2018, арт талант фест 2018, программа фестиваля, полная программа, цена билета, адрес, как доехать, участники, культурная программа, новости культуры, заказать билеты, контакты, принять участие, фести

  © md-eksperiment.org

  Опубликовано: 20 января 2018