68
Церемонія нагородження Всеукраїнського конкурсу малюнка

Церемонія нагородження Всеукраїнського конкурсу малюнка

Пт, 02 июня 2017, 11:00
Киев, Украина
Парк им. Т. Шевченко [на карте]

2 червня у парку Шевченка відбудеться святкова церемонія нагородження переможців Конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, а для жителів та гостей міста парк цього дня перетвориться на Парк Здоров’я.

Гасло «Талановита дитина – це диво» стало ключовим для цьогорічного Конкурсу малюнка. Творчість дає сили дітям з цукровим діабетом боротися із хворобою. За допомогою малюнків юні автори діляться пережитими емоціями та мріями.

Діти з діабетом пам’ятають про великий перелік особливих правил – дієта, регулярна фізична активність та щоденне, а інколи і щогодинне, вимірювання рівня цукру. Ці діти – маленькі герої. Не кожен дорослий уміє так себе дисциплінувати. Тому у цих дітей варто вчитися відповідальності за власне здоров’я.

На церемонії нагородження ми підхопимо естафету поширення інформації про те, як берегти здоров’я та завжди залишатися у формі.

На Зупинках Активного способу життя, Творчості та Здорового харчування на переможців Конкурсу та гостей заходу чекають пізнавальні активності. Зокрема, відомий хореограф Сергій Костецький проведе танцювальний майстер-клас, а лікар-дієтолог Євгенія Розум в інтерактивній формі розкаже про здорове харчування.

Чекаємо на Вас у парку ім. Тараса Шевченка 2 червня об 11:00

У церемонії нагородження візьмуть участь:

 • Гієм Граньє, Директор компанії Санофі в Україні;
 • Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і Голова Асоціації дитячих ендокринологів України;
 • Павло Шилько – відомий ведучий та член журі Конкурсу.
 • Відвідайте подію та долучіться до популяризації здорового способу життя!

  Для акредитації звертайтеся, будь ласка, до Лесі Дяк, +38 096 576 06 48, ldyak@be-it.com.ua або Анастасії Медвідь, +38 093 841 76 46, amedvid@be-it.com.ua.

  Про Конкурс

  Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цукровим діабетом – це соціальний проект, який реалізовується в рамках довгострокової програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом» за підтримки Асоціації дитячих ендокринологів України для того, щоб сприяти реалізації творчих здібностей дітей та покращувати якість життя маленьких пацієнтів з діабетом.  © md-eksperiment.org

  Опубликовано: 27 мая 2017

  Киев - Выставки

  Фестиваль Comic Con Ukraine 2022

  Арт-завод “Платформа” 03 сентября - 04 сентября
  Показать все

  Киев - Скоро

  ​Концерт Iron Maiden в Києві

  Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

  Ногу Свело в Киеве

  Stereo Plaza 08 июня - 08 июня
  Показать все