925
Фестиваль ArtTalentFest-2018

Фестиваль ArtTalentFest-2018

20 октября — 21 октября 2018
Киев, Украина
Киев [на карте]
(067) 549 89 80
(093) 940 13 18

20-21 жовтня 2018 року ХV Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтва «ArtTalentFest-2018»

запрошує Вас взяти участь у фестивалі-конкурсі,

який пройде в м. Києві

Фестивальна програма «ArtTalentFest-2018» включатиме:

 • Вокальний конкурс;
 • Конкурс інструментальних колективів та солістів;
 • Театральний конкурс;
 • Конкурс театрів мод;
 • Танцювальний конкурс.
 • Для участі у ВОКАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються різно-жанрові художньо-творчі колективи (академічний вокал, естрада, джаз, фольклор, народний спів, авторська пісня та співана поезія), солісти та вокальні ансамблі України, представники країн ближнього та далекого зарубіжжя.

  У конкурсі ІНСТРУМЕНТАЛЬНИХ колективів та солістів можуть брати участь різно-жанрові колективи, оркестри та ансамблі струнних, духових та народних інструментів та солісти.

  Для участі в ТЕАТРАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються дитячі, юнацькі, молодіжні, студентські театри, театри-студії, творчі об'єднання, театральні колективи будь-яких жанрів і напрямів незалежно від відомчої належності, а також солісти і окремі виконавці.

  До участі в конкурсі ТЕАТРІВ МОД запрошуються театри мод, школи і студії моди, студії костюма, модельні та дизайнерські агентства, інші об'єднання моделювання та конструювання одягу.

  Для участі в ТАНЦЮВАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються хореографічні колективи державних загальноосвітніх установ, установ додаткової освіти, муніципальних установ та інші творчі колективи всіх напрямків танцювального мистецтва.

  У рамках фестивалю пройде творча конференція, на якій керівники колективів зможуть поспілкуватися з представниками журі та оргкомітету, обговорити творчу та організаційну сторони фестивалю. Традиційно на фестивалі буде працюватиме команда професійних фотографів, вестися відео зйомка та пряма трансляція на ПІКУ ТВ виступів учасників фестивалю-конкурсу, під якої буде проводитися онлайн голосування за «Приз глядацьких симпатій».

  Отримати детальну інформацію про фестиваль, скачати Положення, заповнити заявку на участь Ви маєте можливість на сайті arttalentfest.com.ua

  Контактна інформація:

  (067) 549 89 80

  (093) 940 13 18

  Вероніка Кухтіна

  Організатор: ГОТК «Модус-Ніка»

  За підтримки та при сприянні: Першого телевізійного Інтернет каналу України (ПІКУ ТВ);

  Оболонської районної у м. Києві держадміністрації

  Все фестивали  Ключевые слова: Фестиваль ArtTalentFest 2018, Афіша Київ, Програма фестивалю, арт талант фест, фестивали 2018, конкурс талантов, куда пойти, прийняти учать, стать участником, условия участия, подать заявку, подати заявку, афиша киев, октябрь, жовтень, фестивалі, конкурси

  © md-eksperiment.org

  Опубликовано: 09 августа 2018