1492
Фестиваль искусства «ArtTalentFest-2019»

Фестиваль «ArtTalentFest-2019»

02 ноября — 03 ноября 2019
Киев, Украина
Актовый зал КНУБА [на карте]
(067) 549 89 80
(093) 940 13 18

ХVІІ Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтва «ArtTalentFest-2019»

запрошує Вас взяти участь у фестивалі-конкурсі, який пройде в Київському національному університеті будівництва і архітектури

Фестивальна програма «ArtTalentFest-2019» включатиме:

 • Театральний конкурс;
 • Конкурс театрів мод;
 • Танцювальний конкурс.
 • Для участі в ТЕАТРАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються дитячі, юнацькі, молодіжні, студентські театри, театри-студії, творчі об'єднання, театральні колективи будь-яких жанрів і напрямів незалежно від відомчої належності, а також солісти і окремі виконавці.

  До участі в конкурсі ТЕАТРІВ МОД запрошуються театри мод, школи і студії моди, студії костюма, модельні та дизайнерські агентства, інші об'єднання моделювання та конструювання одягу.

  Для участі в ТАНЦЮВАЛЬНОМУ конкурсі запрошуються хореографічні колективи державних загальноосвітніх установ, установ додаткової освіти, муніципальних установ та інші творчі колективи всіх напрямків танцювального мистецтва.

  У рамках фестивалю пройде творча конференція, на якій керівники колективів зможуть поспілкуватися з представниками журі та оргкомітету, обговорити творчу та організаційну сторони фестивалю. Традиційно на фестивалі буде працюватиме команда професійних фотографів, вестися відео зйомка та пряма трансляція на ПІКУ ТВ виступів учасників фестивалю-конкурсу, під якої буде проводитися онлайн голосування за «Приз глядацьких симпатій».

  Отримати детальну інформацію про фестиваль, скачати Положення, заповнити заявку на участь Ви маєте можливість на нашому сайті фестивалю.

  Контактна інформація:

  (067) 549 89 80

  (093) 940 13 18

  Вероніка Кухтіна

  2-3 листопада 2019 року

  Організатор: ГОТК «Модус-Ніка»

  За підтримки та при сприянні: Першого телевізійного Інтернет каналу України (ПІКУ ТВ);

  Київського національного університету будівництва і архітектури

  Все фестивали  Ключевые слова: Фестиваль искусства ArtTalentFest 2019, Афиша Киев, Программа фестиваля, арт талент фест, арт талант фест, фестиваль мистецтв, арт фест, фестиваль талантов, конкурс, театр, вокал, танец, адрес, стоимость, условия участия, заявки, билеты, київ, март, березень

  © md-eksperiment.org

  Опубликовано: 29 января 2019