224
Фестиваль «Кіномедіа» 2018

Фестиваль «Кіномедіа» 2018

Чт, 22 февраля 2018, 19:00
Киев, Украина
INVERIA flow space [на карте]
+38 (044) 499-97-31

Мандрівний фестиваль «Кіномедіа» у Києві

22 лютого о 19:00 год. запрошуємо вас кінопоказ найкращих короткометражних фільмів про журналістику фестивалю «Кіномедіа», який відбудеться у INVERIA flow space (вул. Володимирська, 49А, Київ, метро Золоті Ворота).

До програми перегляду увійдуть 16 найкращих короткометражних фільмів фестивалю за минулі роки. Година іронічних, страшних, анімаційних, цинічних та документальних коротких стрічок про журналістику. Після перегляду відбудеться дискусія з Андрієм Баштовим – головним редактором The Village Україна.

Нагадаємо, що прийом фільмів на конкурсну частину фестивалю триває, більше деталей шукайте на сайті конкурсу у розділі «Фестиваль». Долучайся до офіційних сторінок фестивалю «Кіномедіа» у Facebook, Telegram,та Instagram, щоб бути в курсі останніх новин.

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Незмінний слоган «Кіномедіа» – «Роздягни медіа в кіно!».

Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) та Посольства Швеції (SIDA). Інформаційні партнери фестивалю: Детектор медіа, uFest.in.ua, ГУРТ, CinemaHall, Експеримент, Режисер.Орг, ФРІ, Today.kiev.ua, НСКУ, НАШ КИЕВ, Бюро Української Кіножурналістики (БУК), Радіо Аристократи.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/forms/3m1L89fXlmVsYK7l1

Також, цього сезону з лекціями Мандрівний фестиваль «Кіномедіа» завітає до Кропивницького та Сум.

Все фестивалиКлючевые слова: бесплатно, фестиваль Кіномедіа у Києві, Фестиваль Кіномедіа 2018, киномедиа киев, февраль, лютий, афіша київ, афиша киев, фестивали 2018, фестивалі 2018, куди піти, куда пойти, квитки, билеты

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 02 февраля 2018

Другие города

02 марта
Кропивницкий
Креативний ІТ-простір KOWO