61
Фестиваль «Монгольф’єрія. Я – громадянин»

Фестиваль «Монгольф’єрія. Я – громадянин»

23 августа — 24 августа 2021
Киев, Украина
ВДНХ [на карте]

До 30-річчя незалежності України на ВДНГ відбудеться фестиваль повітряних куль

23 та 24 серпня на ВДНГ у Києві відбудеться національний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Я – громадянин» спеціально до 30-річчя незалежності України. Учасники побачать виставу величезних аеростатів та виступи українських артистів.

Протягом двох днів на виставковому полі ВДНГ будуть працювати 15 повітряних куль, що влаштують найбільшу фото-локацію Києва. Після заходу сонця аеростати будуть світитися вогнем у супроводі світлових прожекторів. Учасники фестивалю зможуть насолодитися видовищним шоу та здійснити підйом на повітряній кулі.

В програмі фестивалю заплановані виступи артистів, унікальна вистава повітряних гімнастів, DJ-сет та інші культурно-розважальні заходи.

Участь у заході можлива за попереднім замовленням квитків на офіційному сайті фестивалю. Організатори просять слідкувати за новинами на сайті проекту, тому що повітроплавні заходи залежать від погодних умов.

Фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Я – громадянин» проводиться за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 16 августа 2021

Киев - Выставки

Виставка «Тінь Королеви». Арт-галерея «Мануфактура»

Арт-галерея Мануфактура 21 августа - 21 октября
Показать все