96
«Кольорові спогади» - виставка пам'яті Матвія Когана-Шаца»

«Кольорові спогади» - виставка пам'яті Матвія Когана-Шаца»

23 января — 06 февраля 2018
Киев, Украина
Музей «Киевская картинная галерея» [на карте]
+380 44 234 6218

«Кольорові спогади» - виставка картин пам'яті Матвія Когана-Шаца»

23 січня у Національному музеї «Київська картинна галерея», що на вул.Терещенківська, 9, відкриється виставка картин, присвячена пам’яті видатного українського художника-живописця радянського періоду, киянина, Матвія Когана-Шаца (1911-1989 р.р.).

Творчість художника належить до скарбниці українського живопису, але на даний час переважна більшість його картин (біля 400 робіт) вже недосяжна для вітчизняних любителів живопису та колекціонерів, бо вони вивезені за межі України і прикрашають закордонні приватні колекції. Тому виникла ідея познайомити сучасних українців з тим великим надбанням художника, з тими творами, які вже неможливо побачити в жодному музеї України.

Цю ідею реалізували сучасні українські художники, громадські діячі, подружжя, Костянтин та Світлана Шаповалови за підтримки Національного музею «Київська картинна галерея», який нещодавно носив назву Київський національний музей російського мистецтва.

На виставці будуть представлені копії за мотивами саме тих картин Матвія Когана-Шаца, що були вивезені за кордон. Ці копії виконані пензлем самих ініціаторів виставки. Таким чином, відвідувачі мають можливість ознайомитися з широкою палітрою творів цього видатного художника.

Очікується, що виставка буде цікавою і яскравою, які і роботи самого М.Когана-Шаца, адже він писав виключно пейзажі, насичені яскравими колоритами, дивними нюансами кольорів, полу тонів та віддзеркаленням світла.

Виставка триватиме з 23 січня по 6 лютого 2018 року.

Відкриття виставки 23 січня о 18.00 годині.

Адреса: м.Київ, вул.Терещенківська, 9, Національний музеї «Київська картинна галерея»

Запрошуємо киян та гостей міста відвідати виставку!© md-eksperiment.org

Опубликовано: 13 января 2018

Киев - Выставки

Фестиваль Comic Con Ukraine 2022

Арт-завод “Платформа” 03 сентября - 04 сентября
Показать все

Киев - Скоро

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

Ногу Свело в Киеве

Stereo Plaza 08 июня - 08 июня
Показать все