36
Концерт Андреа Джуффреді

Концерт Андреа Джуффреді

Сб, 23 октября 2021
Киев, Украина
Caribbean Club [на карте]

Один з найкращих трубачів світу Андреа Джуффреді вперше виступить в Україні

Видатний музикант сучасності Андреа Джуффреді 23 жовтня вперше виступить в Україні. Віртуозний італійський трубач, який по праву вважається одним з найкращих та найрізноплановіших музикантів світу, зіграє на сцені Caribbean Club Concert Hall у супроводі зірок джазової сцени столиці.

Саме Андреа Джуффреді виконав головну партію труби для культового фільму «Одного разу на Дикому Заході» та був першою трубою в оркестрі Filarmonica della Scala під керівництвом легендарного італійського композитора Енніо Морріконе.


Зворушливе виконання та неймовірна майстерна гра на сцені привели Джуффреді до схвальних відгуків та концертів по всьому світу. Він комфортно та впевнено почувається в різних жанрах: від класики до сучасності.

Серед численних музичних проєктів, в яких брав участь Джуффреді: благодійні концерти Pavarotti & Friends, де він був першою трубою та виступав разом з Джорджем Майклом, Лучано Паваротті та Енріке Іглесіасом; а також виступи у складі квартету з Лайзою Міннеллі у телепрограмі італійського телеканалу «Rai 1» – «Porta a Porta».

Концерт Андреа Джуффреді

23 жовтня на сцену Caribbean Club Concert Hall разом з Андреа Джуффреді вийдуть талановиті українські музиканти: Дмитро Александров (саксофон), Родіон Іванов (фортепіано), Олег Марков (барабани) та Олександр Ємець (бас).© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 сентября 2021

Киев - Концерты

ДахаБраха в Києві

МЦКМ 04 декабря - 04 декабря 19:00

Tarja Turunen в Киеве

МЦКМ 11 декабря - 11 декабря 19:00

Концерт Princess Goes to the Butterfly Museum

Клуб Bel étage 11 декабря - 11 декабря
Показать все