32
​Концерт Dark Tranquility в Киеве

​Концерт Dark Tranquility в Киеве

Пн, 22 ноября 2021, 19:00
Киев, Украина
Клуб АТЛАС [на карте]

Концерт Dark Tranquility в Киеве состоится 22 ноября 2021 г, 19:00, Atlas / Атлас.

Dark Tranquillity представлять новий альбом і новий склад

Не так часто трапляються випадки, коли іменитий гурт переживає кардинальні зміни складу, але при цьому залишається вірним своєму звучанню до останньої ноти. Один із таких винятків – ґетеборзькі піонери мелодік дес-металу Dark Tranquillity, що здобули славу в 90-х і досі тримають високу планку у жанрі важкої музики. Їх нова платівка Moment вийде 20 листопада 2020, а вже наприкінці зими гурт планує вирушити в тур.

1 лютого 2021 Dark Tranquillity презентують нову платівку в київському клубі Atlas.

Гурт Dark Tranquillity утворився в Швеції у 1989 році, і метал-спільнота їх одразу ж прийняла дуже тепло. Переплетіння жорсткого дес-металу з мелодійними, сюрреалістичними соло, вкрите відчуттям холодної меланхолії – гурту вдалося розпочати новий жанр у важкій музиці того часу. Дес-метал у руках Dark Tranquillity отримав друге життя: гурту вдалося поєднати грубость і прямолінійність із плавними та містичними гітарними рифами, з'явилися елементи готик-металу. Постійні експерименти зі звучанням, неповторна атмосфера та унікальний колорит зробили Dark Tranquillity класикою жанру.

Хоч на початку року співзасновник гурту Ніклас Сундін і заявив про свій вихід з колективу, музиканти все одно продовжили роботу над новим альбом Moment. Його яскраву та стильну обкладинку створив вокаліст Мікаель Станне, а днями вже вийшов перший сингл Phantom Days. До нового складу увійшли давні друзі, турові музиканти гурту Крістофер Амотт та Йоган Райнгольдц. Разом із ними гурт вирушить у дорогу наступного року.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 06 октября 2021

Киев - Концерты

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

Ногу Свело в Киеве

Stereo Plaza 08 июня - 08 июня

Концерт группы Мумий Тролль в г. Киев

НСК «Олимпийский» 11 июня - 11 июня

Группа Сплин в Киеве

НСК «Олимпийский» 11 июня - 11 июня 18:00
Показать все