11
Концерт Джаз на Пляжі — Randolph Matthews

Концерт ​Джаз на Пляжі — Randolph Matthews

Пт, 27 августа 2021, 19:00
Киев, Украина
Perfect Place [на карте]

Джаз на Пляжі — Randolph Matthews (UK)

Зірка британського соулу і джазу першої величини, вокаліст, бітбоксер і композитор Randolph Matthews, автор світових хітів, серед яких Blur і She do not live round here, вперше представить у Києві свою програму-присвяту Стінгу.

На сцені — традиційне джазове тріо: рояль, контрабас і ударні та, звичайно, зірка вечора — вокаліст і «вокальний перкусіоніст» Рендольф Метьюз.

У своїй музиці Рендольф вміло поєднує джазові імпровізації з соул-звучанням, бітбокс з африканським корінням, делікатну поезію з щіпкою англійського гумору.

На вас чекає справжнє вокально-інструментальне шоу, в якому Рендольф представить свої авторські, джазові версії пісень легендарного співака і композитора Гордона Метью Томаса Самнера (більш відомого, як Стінг).

Рендольф Метьюз відомий не тільки як вокаліст, композитор та продюсер, але й екстраординарний бітбокс-виконавець. Наслідуючи техніку Bobby McFerrin, він використовує голос як повноцінний музичний інструмент.

На його альбомах часто немає жодних інших інструментів, крім його голосу. І саме так, у форматі «соло» він здатний прикувати до себе увагу цілого стадіону. Він вважає за краще, щоб його називали не співаком чи бітбоксером, а «вокальним перкусіоністом».

За його плечима концерти з Casey Benjamin (Robert Glasper Experience), Mulatu Astatke (родоначальником ефіопського джазу) і джаз-легендою Herbie Hancock, гастролі по всьому світу і навіть виступ для британської королеви. За останні 20 років музичної кар'єри, Рендольф був відзначений більш ніж десятком авторитетних нагород, включаючи Best Live Performance 2018 на Jazz FM Awards.

Чекаємо на вас 27 серпня на мальовничому пляжі Perfect Place. Початок концерту о 19:00.

Квитки - 400 - 800 грн© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 июня 2021

Другие города

16 июня
Киев
Perfect Place
18 июня
Киев
Perfect Place
30 июня
Киев
Perfect Place
21 июля
Киев
Perfect Place
28 июля
Киев
Perfect Place

Киев - Концерты

Афіша вересня у Caribbean Club

Caribbean Club 04 сентября - 30 сентября

David Garrett (Дэвид Гарретт) в Киеве

Дворец Украина 30 сентября - 30 сентября 19:30

Концерт ​НАОНІ Оркестра у Києві

МЦКМ 30 сентября - 30 сентября

Концерт оркестра Андрея Черного

МЦКМ 10 октября - 10 октября 19:00
Показать все