18
Концерт группы Мумий Тролль в г. Киев

Концерт группы Мумий Тролль в г. Киев

Ср, 15 декабря 2021, 19:00
Киев, Украина
Международный Выставочный Центр [на карте]

ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО НА 2021 РІК.

«Мумий Тролль» їде до Києва з масштабною концертною програмою «С Новым годом, Крошка!»

15 грудня в Міжнародному виставковому центрі програмою «С Новым годом, Крошка!», далекосхідні романтики, гурт «Мумий Тролль» відкриють двері в Новий Рік і зададуть по-справжньому святковий настрій! Символічно, що в грудні минулого року пісні, що послужила назвою концерту, виповнилося 21, і «повнолітня» програма вийшла дуже особливою. «Мумий Тролль» радий анонсувати презентацію цього ексклюзивного шоу в Україні.

Підготовка програми «С Новым годом, Крошка!» почалася більше року тому, коли до групи приєдналася міжнародна команда відеооператорів, художників-сценографів, програмістів, декораторів і навіть архітекторів, які разом взялися створювати нову концертну реальність «Мумий Тролль». Керував всім Papa Chi — той самий репер з ризької групи Fact, друг гурту «Мумий Тролль» та «Медведица» з кліпу на однойменну пісню. На величезних рухомих екранах глядачі київського концерту одними з перших побачать справжні подвиги, на які наважилися, під час зйомок роликів, музиканти: від підводного плавання до циркової еквілібристики.

Ілля Лагутенко, соліст гурту «Мумий Тролль»: «Для цього концерту ми зібрали найсвятковіші пісні зі всіх наших альбомів і «сезонів», додали «приморських гостинців» і музичних сюрпризів. Будуть рухливі відеоінсталяції, нашестя інопланетян і екзотичних тварин. Останні, звичайно ж, лише в доповненій реальності».

Міжнародний виставковий центр в якості майданчика обрано не випадково — павільйон в кілька тисяч квадратних метрів, може прийняти понад 10 тисяч глядачів, де всім знайдеться місце і для пісень, і для танців! Приходьте на концерт з коханими та друзями, родинами і галасливими компаніями, адже «Мумий Тролль» — це улюблені пісні фанатів різного віку, які всі знають напам'ять.

Програма «С Новым годом, Крошка!» — це абсолютно нова реальність, створена за допомогою комп'ютерної графіки і масштабних декорацій. У ній важливі не тільки пісні, а й глядачі, які додають чарівної атмосфери всьому, що відбувається. Цей концерт гурту «Мумий Тролль» буде незабутнім. МеньшеКлючевые слова: Мумий Тролль в Киеве, афиша Киев, Концерт группы Мумий Тролль, Призраки Завтра, концерты 2021, группа мумий троль, рок концерт, куда пойти, заказать, купить билеты, стоимость, цена билета, культурная программа, адрес, декабрь

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 26 марта 2021

Другие города

17 апреля
Москва
Music Media Dome
28 мая
Ростов-на-Дону
ТЦ «Галерея «Астор»»
29 мая
Волгоград
Стадион «Волгоград Арена»
06 июня
Кишинев
Teatrul Verde
24 июля
Лиепая
Лиепая