114
Концерт группы Мумий Тролль в г. Киев

Концерт группы Мумий Тролль в г. Киев

Ср, 15 декабря 2021, 19:00
Киев, Украина
Международный Выставочный Центр [на карте]

ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО НА 2021 РІК.

«Мумий Тролль» їде до Києва з масштабною концертною програмою «С Новым годом, Крошка!»

15 грудня в Міжнародному виставковому центрі програмою «С Новым годом, Крошка!», далекосхідні романтики, гурт «Мумий Тролль» відкриють двері в Новий Рік і зададуть по-справжньому святковий настрій! Символічно, що в грудні минулого року пісні, що послужила назвою концерту, виповнилося 21, і «повнолітня» програма вийшла дуже особливою. «Мумий Тролль» радий анонсувати презентацію цього ексклюзивного шоу в Україні.

Підготовка програми «С Новым годом, Крошка!» почалася більше року тому, коли до групи приєдналася міжнародна команда відеооператорів, художників-сценографів, програмістів, декораторів і навіть архітекторів, які разом взялися створювати нову концертну реальність «Мумий Тролль». Керував всім Papa Chi — той самий репер з ризької групи Fact, друг гурту «Мумий Тролль» та «Медведица» з кліпу на однойменну пісню. На величезних рухомих екранах глядачі київського концерту одними з перших побачать справжні подвиги, на які наважилися, під час зйомок роликів, музиканти: від підводного плавання до циркової еквілібристики.

Ілля Лагутенко, соліст гурту «Мумий Тролль»: «Для цього концерту ми зібрали найсвятковіші пісні зі всіх наших альбомів і «сезонів», додали «приморських гостинців» і музичних сюрпризів. Будуть рухливі відеоінсталяції, нашестя інопланетян і екзотичних тварин. Останні, звичайно ж, лише в доповненій реальності».

Міжнародний виставковий центр в якості майданчика обрано не випадково — павільйон в кілька тисяч квадратних метрів, може прийняти понад 10 тисяч глядачів, де всім знайдеться місце і для пісень, і для танців! Приходьте на концерт з коханими та друзями, родинами і галасливими компаніями, адже «Мумий Тролль» — це улюблені пісні фанатів різного віку, які всі знають напам'ять.

Програма «С Новым годом, Крошка!» — це абсолютно нова реальність, створена за допомогою комп'ютерної графіки і масштабних декорацій. У ній важливі не тільки пісні, а й глядачі, які додають чарівної атмосфери всьому, що відбувається. Цей концерт гурту «Мумий Тролль» буде незабутнім. Меньше© md-eksperiment.org

Опубликовано: 26 марта 2021

Другие города

03 ноября
Ярославль
КЗЦ "Миллениум"
04 ноября
Вологда
КЗ Русский Дом
07 ноября
Рязань
Deep Club
08 ноября
Пенза
Киноконцертный зал «Пенза»
09 ноября
Воронеж
КЗ «Event Hall»
10 ноября
Курск
«Мега ГРИНН»
11 ноября
Орёл
Конгресс-холл "Гринн"
01 декабря
Владивосток
КСК «Фетисов Арена»
04 декабря
Южно-Сахалинск
Сити Холл
13 декабря
Минск
Prime Hall
14 декабря
Минск
Prime Hall
05 июня
Москва
Арена ЦСКА
11 июня
Киев
НСК «Олимпийский»
01 июля
Ростов-на-Дону
ТЦ «Галерея «Астор»»
02 июля
Волгоград
Стадион «Волгоград Арена»

Киев - Концерты

​Концерт Оркестра Гленна Миллера

Дворец Украина 01 декабря - 01 декабря 19:30

Андрей Макаревич. YO5 в Киеве

Music Pub "Pepper's Club" 01 декабря - 01 декабря 21:00

Nothing but Thieves в Киеве

Stereo Plaza 02 декабря - 02 декабря 20:00

Original Enigma Voices в Киеве

МЦКМ 03 декабря - 03 декабря 19:00
Показать все