17
Концерт гурту Бумбокс в Києві

Концерт гурту Бумбокс в Києві

Чт, 19 августа 2021
Киев, Украина
Osocor Residence [на карте]

Ми на колінах: 19 серпня в Osocor Residence вперше виступить Бумбокс

Бумбокс вперше виступить в Osocor Residence

Це мало статися. Жодних гучних епітетів, все просто: саме ті хлопці з Бумбоксу. На саме тій сцені Osocor.

Ми наполягаємо: трендову нині фразу "бути в потоці" треба ілюструвати прикладом Бумбоксу. З самої своєї появи в українській музичній культурі в 2004 році вони цей потік очолюють: зараз, як і тоді, їх композиції резонують тисячам людей. Феномен Бумбоксу — в нашій безумовній любові до кожного їх прояву: від "Наодинці" до "Безодні", від "Вахтерам" до фіта з Сашком Чемеровим "Любила", реліз якого відбувся кілька тижнів тому.

Бумбокс має багату історію, бо тільки з міні-альбомами "Люди" і "Голий Король", у 2017-18 роках об'їздили 15 країн світу й відіграли 117 концертів. Альбом "Таємний код: Рубікон", що вийшов у 2019 році, музиканти записували не лише в Україні, а й у Франції та США - найяскравіші кліпи на пісні з цього альбому - гостросоціальне відео "Ангела" (feat Крихітка) та сенсація під назвою "Жаль", яка за глибиною лірики точно не поступається класиці "Ну давай, телефон мій, дзвони, дзвони, дзвони".

Щиро, тепло — може, музика Бумбоксу так близька нам саме тому, що вона з нас і складається, з кожного. Всіх, хто хоче це єднання відчути наживо, запрошуємо 19 серпня в Osocor Residence, - поєднаємо Бумбокс, гарних людей навколо та магнетичний захід сонця.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 июля 2021

Другие города

12 августа
Винница
Винница

Киев - Концерты

Афіша вересня у Caribbean Club

Caribbean Club 04 сентября - 30 сентября

Концерт группы Йорш в г. Киев

VOLUME club 18 сентября - 18 сентября 19:00

Операция пластилин в г. Киев

Зелений Театр 22 сентября - 22 сентября 19:0

Євген Хмара у Caribbean Club

Caribbean Club 23 сентября - 23 сентября
Показать все