46
Концерт SunSay в Києві

Концерт SunSay в Києві

Чт, 02 сентября 2021, 20:00
Киев, Украина
ЮБК [на карте]

Концерт SUNSAY в Києві відбудеться 02 вересня 2021 р, 20:00, ЮБК.

Музика. Річка. Любов: 2 вересня SunSay виступить на ЮБК з романтичним сольником

Третину свого життя Андрій Запорожець творить у проєкті SunSay. І кожен рік в цій подорожі абсолютно не схожий на інший: запис альбому на Балі, колаборації з Іваном Дорном, Аліною Орловою і Джоном Форте, концерт для самого Далай Лами, а потім ще й захоплення ретро-музикою в розпал світової пандемії коронавірусу.

2 вересня SunSay запрошує зануритися в дивовижні вібрації любові і добра під ритми вже знайомих пісень.

«Я висловлюю тільки те, що всередині мене: все, що мене хвилює. Переживання якогось захоплення, чогось красивого. Це може бути пов'язано з подіями в світі. З революціями, війнами. Щось, що тебе чіпляє, зворушує. Якісь негативні моменти теж можуть надихнути. Життя саме по собі надихає. Ми його проживаємо, і воно відбивається в творчості», – описує свою музику Запорожець.

Для першої, через довгі місяці, зустрічі наодинці місця краще ЮБК не знайти. Там, на березі Дніпра, з видом на зелені пагорби української столиці, в променях західного сонця SunSay готується зустріти осяянні обличчя шанувальників. Адже що може бути більш вражаюче, ніж співати улюблені «Будь слабей меня», Wind Song и «Дайвер» в настільки теплій атмосфері?

Ця зустріч стане особливою не лише для артиста, а й для слухача. Адже, скільки б SunSay не змінювався, незмінним принципом гурту залишається любов.

Де: ЮБК, Труханів острів

Коли: 2 вересня, 20: 00© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 августа 2021

Киев - Концерты

Группа Би-2 в Киеве

ВДНХ 21 мая - 21 мая 19:00

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

Ногу Свело в Киеве

Stereo Plaza 08 июня - 08 июня

Концерт группы Мумий Тролль в г. Киев

НСК «Олимпийский» 11 июня - 11 июня
Показать все