35
Конкурс «Live Voice»

Конкурс «Live Voice»

Вс, 24 октября 2021
Киев, Украина
Киев [на карте]

Музична продюсерка Олена Мозгова оголосила Всеукраїнський вокальний конкурс «Live Voice»

Донька відомого українського легендарного співака, композитора-пісняра, народного артиста України Миколи Мозгового Олена оголосила про започаткування вокального конкурсу «LIVE VOICE – 2021».

«З огляду на те, скільки співаючих людей, різного віку, але нікому не відомих, чи зовсім маловідомих, хоче взяти участь у концерті кращих пісень Миколи Мозгового я вирішила справедливим створити конкурс.

Жодних обмежень по віку, досвіду, спеціальній освіті. Важливо вміти гарно співати, мати харизму та артистичність.

Переможець отримує спеціально підібрану пісню Миколи Мозгового, професійне аранжування, запис у студії, якщо буде потрібно заняття з кращими педагогами по вокалу і акторській майстерності, комплексну підготовку до виступу на концерті, постановку номера, створення і втілення образу (костюм, зачіска, макіяж), власне виступ на головній сцені країни 24 жовтня у концерті кращих пісень Миколи Мозгового, зйомку, показ на телебаченні і права на використання пісні та відео.

Думаю, приз такий собі нічогенький.

Положення і документи всі в розробці, офіційний старт наступного тижня. Слідкуйте за моєю сторінкою.

Успіхів!» - зазначила у своєму дописі у соціальній мережі Олена Мозгова.

Як стало відомо «LIVE VOICE – 2021» проходитиме у кілька етапів. Подати заявку на участь можна на офіційному сайті конкурсу.

Вже цього року завдяки Миколі Мозговому та вокальному конкурсі «LIVE VOICE» спалахнуть нові зірки, які виступатимуть разом із зірками на головній сцені країни і найдушевнішому концерті року - триб'ют-шоу «Кращі пісні Миколи Мозгового».

Українська осінь така ж щедра, як душа Миколи Мозгового, яка живе у його піснях. Композитор і співак, який до нестями любив музику та мав талант проникати словом у душу, залишив для нащадків найголовніше - пам'ять про себе у піснях, які не можуть залишати нас байдужими. Ми впізнаємо їх з перших акордів, вони непідвладні часу і сьогодні залишаються справжніми перлинами в скарбниці української естрадної музики. Насолодитися творчістю, відчути усю велич та проникливість композицій Майстра слова та музики Миколи Мозгового у нових аранжуваннях - справжнє задоволення і доказ того, що талант непідвладний часу.

Українська осінь – це пісня Миколи Мозгового у особливій інтерпретації та виконанні найкращих сучасних зірок: MONATIK, Без Обмежень, Dzidzio, Zlata Ognevich, Олександр Пономарьов, Гайтана, DAVID, Міла Нітіч, Maxima, Марія Бурмака & Петро Чорний,Katya Chilly, Влад Ситнік, Luiku, Вікторія Васалатій, Іванка Червінська, BARLEBEN, Олена Мозгова та інші.

Завдяки трансляції на телеканалі «1+1» музичне дійство побачать мільйони глядачів.

Любиш українську пісню? Вмієш співати і маєш намір показати свої здібності на великій сцені? – долучайся до Всеукраїнського вокального конкурсу «Live Voice»!© md-eksperiment.org

Опубликовано: 17 апреля 2021

Киев - Концерты

Tarja Turunen в Киеве

МЦКМ 11 декабря - 11 декабря 19:00

Концерт Princess Goes to the Butterfly Museum

Клуб Bel étage 11 декабря - 11 декабря

Концерт группы Мумий Тролль в г. Киев

Международный Выставочный Центр 15 декабря - 15 декабря 19:00
Показать все

Киев - Скоро

Osocor Winter Village. Грудень 2021

Osocor Residence 04 декабря - 31 декабря
Показать все