31
Культові ARTBAT та HOSH. Концерт в Osocor Residence. Афиша Київ 2021

Культові ARTBAT та HOSH в Osocor Residence

Пт, 11 июня 2021
Киев, Украина
Osocor Residence [на карте]

ARTBAT та HOSH створюють нову історію в Osocor Residence

Сотні людей досі згадують два минулорічні івенти за участі легендарного дуету. Цього разу в Osocor Residence писатиметься нова історія сучасної музики. ARTBAT підготували свіжі треки, в ритмі яких пульсуватимуть серця мільйонів. А гості резиденції літнього відпочинку в Києві матимуть шанс почути їх першими. Компанію артистам складе німецький електронний продюсер та діджей HOSH.

ARTBAT уже викарбували своє творче ім’я на алеї музичної слави. Кожен їхній виступ на найгучніших фестивалях світу: Awakenings, Tomorrowland, Loveland, Fusion, ADE, EDC та DGTL — захоплює та отримує лише схвальні відгуки від гурманів електронного саунду по всіх куточках планети. Значить, сумніви зайві: вечір техно в Osocor Residence приречений стати сенсацією 2021 року.


За магічний літній вайб відповідатиме HOSH, головне відкриття Diynamic Music та власник лейблу fryhide, під яким вийшли найвпізнаваніші треки ARTBAT — Tabu, Papillon та Aquarius. У своїй творчості HOSH звик до мультиформатних експериментів. Він взяв найкраще від техно, хаусу, та додав до цього переплітіння свій секретний інгредієнт, завдяки якому здіймаються сотні людей на танцполах усього світу.


Про такі події мало просто почути чи переглянути чужий прямий ефір в інстаграмі. Їх треба сприймати наживо. Запам’ятайте: літо починається 11 червня з ARTBAT та HOSH в Osocor Residence.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 09 апреля 2021

Киев - Концерты

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

Ногу Свело в Киеве

Stereo Plaza 08 июня - 08 июня

Концерт группы Мумий Тролль в г. Киев

НСК «Олимпийский» 11 июня - 11 июня

Группа Сплин в Киеве

НСК «Олимпийский» 11 июня - 11 июня 18:00
Показать все