349
Міжнародний фестиваль циганського мистецтва «АМАЛА-2017»

Міжнародний фестиваль циганського мистецтва «АМАЛА-2017»

17 ноября — 18 ноября 2017
Киев, Украина
Цыганский театр «Романс» [на карте]
+38 (044) 277-87-97

Захід, який став традицією. Фестиваль, який об’єднує усі творчі осередки циганської культури не тільки України, а й всього світу. АМАЛА-2017 вже готова зустрічати гостей у себе вдома.

Цей рік для театру «Романс» особливий, бо саме у 2017 році він святкує свій ювілей! 25 років циганський театр дарує киянам та гостям міста свою творчість та любов. Вперше цей фестиваль побачив світ у 2000 році. 17 років! За цей час на різних сценічних майданчиках Києву глядачі змогли познайомитись з багатством та самобутністю циганської культури, представленої найкращими циганськими колективами та виконавцями України та Європи.

Організатор фестивалю – циганський театр «Романс» представить глядачам фестивалю свою нову творчу роботу. Не менш важливою подією фестивалю, як завжди, стануть виступи іменитих циганських виконавців, представників циганських династій та відкриття молодих талантів багатогранної та мальовничої культури циган України.

Циганські пісні, запальні танці, душевні романси, яскраві костюми, незабутні голоси циганських скрипок та гітар – це все свято, яке понад 20 років дарує глядачам його засновник, художній керівник циганського театру «Романс», артист театру та кіно, громадський діяч, народний артист України Ігор Крикунов.

У 2017 році фестиваль «Амала» пройде у два дні, 17 та 18 листопада у великій залі Циганського театру «Романс» (проспект Перемоги, 38).

Завітайте на свято свободи та життя!Ключевые слова: Міжнародний фестиваль циганського мистецтва АМАЛА 2017, 2017, Афиша Киев, Цыганский театр Романс, театр Романс, цыганский театр, Контакти, куда пойти, придбати квитки, контакти, культурные события, заказать, забронировать, купить билеты, цена, тел, вартість квитка, афиша

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 19 октября 2017