20161
НЕЗРІВНЯННА. Театр ім. Івана Франка

НЕЗРІВНЯННА. Театр ім. Івана Франка

Вс, 22 апреля 2018, 19:00
Вс, 06 мая 2018, 19:00
Киев, Украина
Театр им. Ивана Франка [на карте]

Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка представляє!

Театр ім.І.Франка презентує нову режисерську роботу Анатолія Хосткоєва - виставу за п'єсою сучасного американського автора Пітера Квілтера - "Незрівнянна".

На сцену вийдуть Наталія Сумська, Анатолій Хостікоєв, Олег Стальчук, Людмила Смородіна, Ірина Дворянин, Анастасія Добриніна, Тарас Постніков, Олександр Бегма.

"Неймовірна, але правдива історія про життя Флоренс Фостер Дженкінс - найгіршою співачки в світі" - так анонсує матеріал сам автор.

Цікаво, що історю ексцентричної американської діви Флоренс Фостер Дженкінс, про яку йдеться у п'єсі - анонсував у прокаті на 2016 рік Голівуд з Меріл Стріп в головный ролі.

Свою творчу кар'єру Пітер Квілтер почав в якості телевізійного ведучого на каналі Бі Бі Сі. Уже перша його п'єса - «Respecting Your Piers» мала гучний успіх. Дебют як драматурга на прославленому Лондонському Вест-Енді - комедія про сучасний масовому виробництві поп-зірок «BoyBand»; пізніше п'єса з великим успіхом йшла в Південній Африці, театрах «Комедії» у Варшаві і «Нова сцена» в Братиславі і особливо в Голландії - в марафонському турі по 60 театрам Країни.

У 2005 р Пітер написав п'єсу, яка дістала широке міжнародне визнання - «Кінець веселки» - про музичну драму життя останніх місяцях легендарної Джуді Гарланд. Прем'єра вистави відбулася в Австралії (дві премії імені К.О'Коннор за кращі жіночі ролі), він відзначений нагородами Единбурзького театрального фестивалю-2006. Семимісячний прокат спектаклю, поставленого в Голландії, увінчався аншлаговими спектаклями в Амстердамському «Королівському театрі" Карре ". П'єса побачила світло рампи також в Чехії, Фінляндії, Польщі і Нової Зеландії.

П'єса "Незрівнянна!" - "Glorious!", вперше була показана в "Бирмингемском репертуарному театрі" в 2005 р - З подальшим прокатом в Лондонському "The West End", де йшла 6 місяців поспіль - Більше 200 вистав. Була номінована на престижну премію Лоуренса Олів'є як "Краща нова комедія"; її дебют в Північній Америці відбувся в Калгарі »в Канаді, потім послідували численні постановки в Америці. Тільки за перші 5 років «Glorious!» Перекладена на 15 мов, поставлена в 22 країнах, в ній зіграло ціле сузір'я дів світової оперної та театральної сцени.

Режисер – Анатолій Хостікоєв

Балетмейстер – Дмитро Каракуц

Звукорежисер – Олексій Кітель, Артем Орлюк

Художник по світлу – Ганна Ваховська

Інженер відеоряду – Павло Вавриневич

Помічник режисера - Віра Алименко


Адрес: Україна, м. Київ, Театр ім. Івана Франка, пл. Івана Франка, 3.

Тел.: 279 - 59 - 21

Основна сцена© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 марта 2016

Киев - Театр

​Концерт Чарівна книга Миколая

Дом Архитектора 18 декабря - 18 декабря 11:00; 13:00; 15:00

Флешмоб до Дня народження Мольєра

Театр Колесо 15 января - 15 января
Показать все