13
Показ фільму ЗАДИРИСТА ГОРОБКА

Показ фільму ЗАДИРИСТА ГОРОБКА

Ср, 19 октября 2016, 19:00
Киев, Украина
Кинотеатр «Киев» [на карте]
(093) 969 85 33

19 жовтня о 19:00 у кінотеатрі «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19, зал «Сінематека») відбудеться показ фільму «Задириста горобка» режисера Нанфу Вонґ із конкурсної програми DOCU/ПРАВО цьогорічного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Молода режисерка Нанфу Вонґ у своєму фільмі слідує за вільнодумною активісткою Йє Хайєн (на прізвисько Задириста горобка) та групою її однодумців у провінцію Хайнань на півдні Китаю, щоб виразити свій протест щодо сексуального насильства, якого зазнали шестеро учениць молодшої школи від директора. Активісти, на яких стоїть клеймо ворогів держави, перебувають під постійним контролем уряду та змушені переживати допити, цькування та арешти. Горобка, знана своєю інформаційно-пропагандистською діяльністю, спрямованою на захист прав працівників секс-індустрії, продовжує боротися за права жінок та дівчат, у чому їй допомагають сила та всеосяжність соціальних мереж.

Фільм буде демонструватися із українськими субтитрами.

Після перегляду відбудеться дискусія на тему «Як соцмережі допомагають боротися з насиллям», яку модеруватиме координаторка правозахисних програм Docudays UA Надія Чушак.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Зареєструватися необхідно за посиланням: https://goo.gl/forms/LqIscNt0UEBVP3mE3

Захід відбудеться у рамках співпраці Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та кінофестивалю короткометражних фільмів про журналістику «Кіномедіа».

Сторінка заходу у Facebook: https://www.facebook.com/events/1382127105138460/

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном (093)9698533 або пишіть на e-mail project@nam.com.ua

____________________________________________________________________

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. У 2016 році на фестивалі було показано 96 фільмів із 43 країн світу. По завершенню Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Покази тривають із жовтня до грудня (включно). ХІV Docudays UA пройде з 24 по 31 березня 2017 року у Києві.

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR та інших, хто пише, знімає, розповідає і творить у сфері медіа. Прийом робіт на фестиваль триває до 13 листопада 2016 року.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 17 октября 2016

Киев - Кино

Кинофестиваль «Свет» 2022

Певчее поле 09 июня - 12 июня
Показать все

Киев - Скоро

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

Ногу Свело в Киеве

Stereo Plaza 08 июня - 08 июня
Показать все