27
Queen Show и Марк Мартел в Киеве

Queen Show и Марк Мартел в Киеве

Ср, 10 ноября 2021, 19:30
Киев, Украина
Дворец Украина [на карте]

ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО З 23 ВЕРЕСНЯ 2020 НА 10 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ

QUEEN SHOW. Starring Marc Martel. НА БІС! у Києві! Чекаємо на вас 10 листопада о 19:00 на майданчику Палац Україна.

Ви можете купити квитки на QUEEN SHOW. Starring Marc Martel. НА БІС! на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

QUEEN SHOW І МАРК МАРТЕЛ ЗНОВУ В УКРАЇНІ! СПЕЦІАЛЬНИЙ КОНЦЕРТ!

Ви закидали нас повідомленнями і дуже просили повторити. А ми майже рік вели переговори, щоб Ви знову змогли відчути зашкалючий драйв від емоцій на концерті Queen Show і Марка Мартела. І ось, час настав!

Ми раді повідомити, що Queen Show і Марк Мартел знову в Україні з програмою «НА БІС»! Київ 10 листопада 2021.

Зробіть все, щоб на цей раз точно не пропустити подію своєї мрії! Це буде не просто концерт, а чудодійний засіб, який зцілює, оновлює і заряджає! Ви побачите краще триб'ют-шоу "Queen" у світі. Мурахи побіжать по шкірі, а серце завмирає від перших акордів. Сорок світових хітів "Queen" зі списку найпопулярніших пісень групи: «Bohemian Rhapsody», «Show must go», «Radio Ga Ga», «Somebody to Love» і багато інших композицій прозвучать для вас в цей вечір.

Марк Мартел - це унікальне явище: він справді не тільки співає як Фредді, вловлюючи його манеру поведінки та вокальні інтонації. Він і зовні схожий на соліста Queen. Не дарма критики називають Мартела «реінкарнацією» Меркьюрі. Відомий ударник «Квінів» Роджер Тейлор благословив Марка на участь у фільмі «Богемська рапсодія», де його голосом співає актор Рамі Малек.

У 2011 році Мартел на конкурсі проекту Queen Extravaganza виконав фрагмент пісні «Somebody To Love» і цього вистачило, щоб звести з розуму слухачів і легендарних музикантів Queen. Ролик Мартела зібрав 9 000 000 переглядів.

Виступаючи у Києві 7 червня 2019, Марк Мартел зізнався, що київський концерт став кращим в його світовому турі: Дякую, Київ! Ти звучав прекрасно сьогодні ввечері 3800 голосами! », - написав тоді в своєму Instagram кращий вокальний двійник Фредді Меркьюрі.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 12 октября 2021

Другие города

26 октября
Минск
Дворец Республики
28 октября
Львов
Цирк
04 ноября
Херсон
ККЗ "Юбилейный"
22 июня
Киев
КВЦ «Парковий»
29 июня
Одесса
Театр им. М. Водяного

Киев - Концерты

Группа Би-2 в Киеве

ВДНХ 21 мая - 21 мая 19:00

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

Ногу Свело в Киеве

Stereo Plaza 08 июня - 08 июня

Концерт группы Мумий Тролль в г. Киев

НСК «Олимпийский» 11 июня - 11 июня
Показать все