20
Святкування Івана Купала

Святкування Івана Купала

Вт, 06 июля 2021
Сб, 10 июля 2021
Вс, 11 июля 2021
Киев, Украина
Парк Киевская Русь [на карте]

Під Києвом масштабно відзначать Івана Купала

6, 10 і 11 липня в Древньому Києві Князівства Київська Русь ( «Парк Київська Русь») пройде масштабне святкування Івана Купала за стародавніми традиціями, з насиченою шоу-програмою і кінно-трюковими постановками, унікальною реконструкцією древніх обрядів, стрільбою з требушету вогняними ядрами, видовищним спалюванням опудала та хороводами навколо нього.

Дуже символічно відзначати Купала саме в Князівстві Київська Русь, адже це свято бере свій початок саме з далеких часів більш ніж тисячолітньої давності. У місці, де відтворюється столиця великої держави Київська Русь - Древній Київ X століття. Тут також відтворюється атмосфера і дух тої славної епохи.

Святкування Івана Купала

Розпочнеться святкування в купальську ніч 6 липня о 18:00 і продовжиться вихідними 10 і 11 липня. Мешканці Древнього Києва запрошують приєднатися до традиційних слов`янських розваг, ігор, конкурсів і древніх обрядів. На гостей чекають герої казок і билин, купальські ворожіння, стрибки через багаття, великий хоровод навколо Лісового озера і автентичні обрядові пісні. Тільки в Князівстві можна буде побачити захоплюючу кінну програму і кінний турнір, легенду «Про Микулу Селяниновичу», реконструкцію давньослов'янського весілля, а також цікаві обряди, такі як: обряд ворожіння на чобіт Водяного, обряд купальського дерева, спалювання образ і багато інших.

Ну, і яке ж свято без купальських вінків? Тільки в Князівстві гостей чекає майстер-клас із плетіння і пускання вінків на воду. І все це при світлі багать і факелів, у повному зануренні у часи Середньовіччя.

Вечірня програма буде запальною, в прямому сенсі слова! З настанням сутінків у Древньому Києві запалять багаття. Гості зможуть спалити негатив і оновитися, стрибнувши через багаття - по одному або парами, якщо хочуть знайти свою любов. Кульмінацією вогняної феєрії стане спалювання купальського опудала. Із цією великою солом'яною лялькою згорять усі негаразди, а веселі хороводи навколо багаття подарують небувалий заряд позитиву.

6 та 10 липня днем на гостей чекає яскрава вечірня програма зі стрільбою вогняними ядрами з требушету, а пізно вночі - середньовічна дискотека на містичному Лісовому озері.

У Древньому Києві кожен зможе обрати заняття до душі. У середньовічному тирі можна навчитися влучно стріляти з лука, на монетному дворі - карбувати монети за давньою технологією, а в Княжій костюмерній - вдягати в вбрання часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію. В гостях у знахарки-волхвині можна доторкнутися до древніх таємних знань і скуштувати трав'яних напоїв по забутими рецептами. Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності. У середньовічних крамницях можна вибрати на пам'ять оригінальні сувеніри ручної роботи.

На Середньовічної кухні можна скуштувати смачних напоїв і страв, приготованих на вогнищах, як за стародавніми, так і за сучасними рецептами.

Святкування Івана Купала

При бажанні продовжити свою подорож до Середньовіччя ще на день, можна залишитися на ніч у комфортабельних кімнатах (за попереднього бронювання).

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ відкривається о 10:00. Початок програми 6 липня - близько 18:00 в релакс-форматі та з 20:00 в повному режимі, 10 і 11 липня - близько 14:00.

Завершення програми:

- в купальську ніч з 6 на 7 липня і 10 липня - о 01:00, з 01:00 до 02:00 - середньовічна дискотека;

- 11 липня - о 19:00.

* В програмі можливі зміни.

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

* Краща дорога своїм автомобілем - через місто Обухів, яка вказана на сайті Князівства в розділі «Контакти». GPS-навігатори часто вказують дорогу не через Обухів, їй слідувати не рекомендується.

Вартість вхідних квитків:

 • повний квиток для дорослого: 6 липня - 200 грн., 10 і 11 липня - 250 грн.
 • для пенсіонерів і студентів - 150 грн.,
 • для дітей шкільного віку: 6 липня - 80 грн., 10 і 11 липня - 100 грн.
 • для дошкільнят - безкоштовно.
 • Детальна інформація за тел. (050) 385-20-35.  © md-eksperiment.org

  Опубликовано: 05 июля 2021

  Киев - Концерты

  ​Концерт Iron Maiden в Києві

  Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

  Ногу Свело в Киеве

  Stereo Plaza 08 июня - 08 июня

  Концерт группы Мумий Тролль в г. Киев

  НСК «Олимпийский» 11 июня - 11 июня

  Группа Сплин в Киеве

  НСК «Олимпийский» 11 июня - 11 июня 18:00
  Показать все