11
Tequilajazzz повертається до Києва з літнім концертом

Tequilajazzz повертається до Києва з літнім концертом

Вс, 13 июня 2021
Киев, Украина
ЮБК [на карте]

Одна з головних альтернативних груп 1990-х Tequilajazzz зіграє в Києві 13 червня. Концерт відбудеться на столичному ЮБК.

4 вересня 1993 року група Tequilajazzz виступила на сцені клубу TaMtAm в Санкт-Петербурзі. Так почалася музична історія, що триває вже 27 років. А в ній десятки подій: і сім альбомів, серед яких — хітовий «Целлулоид», і несподіваний розпуск групи у 2010-му, і єдиний концерт у 2013-му, щоби гучно відсвяткувати 20-річчя, і ще 2 дітища Євгенія Федорова — Zorge і Optimystica Orchestra, і десятки саундтреків до кіно, і довгоочікуване повне повернення до життя у 2017-му.

Їх обожнюють за граничну чесність і сховану за грувом та гучними гітарами інтимність. І з цим не посперечаєшся. Євгеній Федоров називає себе інтровертом, який мріє втекти зі сцени, а пісні Tequilajazzz — нескінченною розмовою одинака з самим собою.

Про що ж він розмовляє? Про переживання маленької людини у величезному світі і тлінність усього сущого. Тоді чому серед пісень групи чимало жвавих і ритмічних, запитаєте ви. Річ у творчому підході, запозиченому в Берта Бакарака й Хела Девіда. Вони трансформували свої розчарування і смуток у веселу форму, щоби позбутися туги.


Про Tequilajazzz уже давно згадують, на автоматі додаючи епітети «великі» (з легкої руки Бориса Гребенщикова) і «культові». А вони все ще не вважають себе авторитетами у світі року. Та і взагалі, як зізнався в одному з інтерв’ю Євгеній Федоров, уся «Текіла», якщо вслухатися, зроблена за лекалами попмузики. Тільки зіграна жорстко та експресивно.

«Те, що ми робимо, це скоріше інді-поп. Ми нікому нічого не винні, цілком independent-формація. Якщо захочемо, будемо взагалі грати музику в стилі диско. Але це все одно буде інді-диско», — зізнається Федоров.

13 червня стовідсотково independent-формація Tequilajazzz зіграє на київському ЮБК. А ми станемо глядачами розмови одинака із самим собою і слухачами легендарної музики.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 17 апреля 2021

Киев - Концерты

Группа Би-2 в Киеве

ВДНХ 21 мая - 21 мая 19:00

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

Ногу Свело в Киеве

Stereo Plaza 08 июня - 08 июня

Концерт группы Мумий Тролль в г. Киев

НСК «Олимпийский» 11 июня - 11 июня
Показать все