19
Виставка «Діамантові відблиски»

Виставка «Діамантові відблиски»

21 января — 13 февраля 2022
Киев, Украина
Музей выдающихся деятелей украинской культуры [на карте]

Музей видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Михайла Старицького, Панаса Саксаганського

Виставка живопису Лери Літвінової «Діамантові відблиски»

21.01.2022 – 13.02.2022

21 січня відбудеться відкриття виставки Лери Літвінової «Діамантові відблиски» у Музеї видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Михайла Старицького, Панаса Саксаганського.

Виставка «Діамантові відблиски» складається з робіт останніх двох років. Надихаючись життям мандрівників та дослідниками, темою океанічного життя та діяльності створінь глибоководного світу, мисткиня проводить паралелі між розвинутим технократичним світом людини та надзвичайною силою оточуючій природи.

Лера Літвінова каже: «Працюючи над роботами до виставки «Діамантові відблиски» я знаходжу свій едем: зграї рибин, грайливі птахи, чарівна рослинність та людина посеред раю. Танок підводних істот зачаровує – це непереборне відчуття усеосяжних законів природи та в той же час крихкості істоти».

Лера Литвинова народилася у м. Фергана (Узбекистан). Картини Л. Літвінової знаходяться в приватних колекціях в Україні, Бельгії, Люксембурзі, Німеччині, Китаї, США, ОАЕ та ін. У 2014 році її знакову серію «Дощ» придбав у свій фонд знаменитий європейський музей Маuermuseum (м. Берлін), згодом повторюючи цей досвід. У тому ж 2014 році разом з мистецтвознавцем Леонорою Янко заснувала арт-простір Lera Litvinova Gallery, представляючи молодих авторів і видатних художників на українській та міжнародній арт-арені. Окрім власної мистецької діяльності, вона є успішним куратором, вже більш ніж 80 українських та міжнародних проектів. Лера Літвінова підтримує активну позицію у розвитку культури України. У 2019 увійшла в рейтинг "Топ 100 успішних українок" за версією видання Ukrainian People. Мисткиня учасник та організатор культурних та соціальних проектів, вона займає активну позицію в реалізації принципу культурної дипломатії.

Музеї, які приймали виставкові проекти за участю робіт Лери Літвінової: MAUERMUSEUM - MUSEUM HAUS AM CHECKPOINT CHARLIE, м. Берлін, Музей історії міста Київ, Національний музей "Київська картинна галерея", Музей "Золоті Ворота", Музей образотворчого мистецтва ім. Й. Буханчука, Музей-майстерня І. П. Кавалерідзе.

Виставка діє до 21 лютого 2022р. Відвідування згідно умов Музею.

Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського, 97
Години роботи: 10.00-17.00, з середи по неділю.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 17 января 2022

Киев - Выставки

Фестиваль Comic Con Ukraine 2022

Арт-завод “Платформа” 03 сентября - 04 сентября
Показать все

Киев - Скоро

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

Ногу Свело в Киеве

Stereo Plaza 08 июня - 08 июня
Показать все