219
«Пелюстки». Виставка: живопис. Катерина Кудрявцева. Афіша Арт-галерея Мануфактура 2019. Київ

Виставка «Пелюстки». Арт-галерея Мануфактура

25 мая — 26 июля 2019
Киев, Украина
Арт-галерея Мануфактура [на карте]
+38 (044) 200-97-47

25 травня арт-галерея «Мануфактура» презентує виставку живопису Катерини Кудрявцевої «Пелюстки». Експозиція знайомить із «квітковою лінією» у творчості художниці. Побачивши картини, глядач ніби відчуває тонкий та ніжний аромат квітучої краси. За допомогою пензля мисткиня наче зупиняє час та фіксує чарівну мить цвітіння. У кожному творі присутня маленька особиста історія авторки.

Пелюстки Виставка живопис Катерина Кудрявцева

«У своїх картинах прагну втілити живу красу квітів. Квітка для мене – це візія гармонії Всесвіту посеред бетону й скла, сповненого негативних і трагічних подій, хаосу навколишнього життя, перенасиченого інформацією віртуального простору. Краса живої квітки, як ковток чистої джерельної води, надає сили, натхнення та краплинку щастя.»

Географія квіткових мотивів охоплює відстань від Києва до Китаю. Протягом 2010 – 2011 років художниця викладала образотворче мистецтво у коледжі м. Сучжоу (КНР).

Пелюстки Виставка живопис Катерина Кудрявцева

Катерина Кудрявцева надає перевагу роботі з натурою. Вона визнає: процес створення живописного образу хоча і підпорядковується візуальним закономірностям, але не існує правил, як зробити його живим. Створюючи образ, мисткиня довіряє інтуїції.

Катерина Кудрявцева – випускниця Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (м. Київ), член НСХУ, кандидат мистецтвознавства, призер численних Всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсів, учасниця багатьох персональних виставок та колективних проектів, в тому числі у Польщі, Греції, Китаї та США. ЇЇ роботи зберігаються у фондах НАОМА, Дирекції художніх виставок країни НСХУ, приватних колекціях в Україні, Росії, Польщі, Німеччині, Греції, США, Китаї.

Пелюстки Виставка живопис Катерина Кудрявцева

Виставка триватиме до 26 липня.

Вхід вільний.

Адреса: Обухівське шосе, 2

Час работи: Щоденно з 11.00 до 20.00

Інформація по тел: +38 (044) 200-97-47© md-eksperiment.org

Опубликовано: 22 мая 2019

Киев - Выставки

Фестиваль Comic Con Ukraine 2022

Арт-завод “Платформа” 03 сентября - 04 сентября
Показать все

Киев - Скоро

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

Ногу Свело в Киеве

Stereo Plaza 08 июня - 08 июня
Показать все