25
Виставка «Тінь Королеви». Арт-галерея «Мануфактура»

Виставка «Тінь Королеви». Арт-галерея «Мануфактура»

21 августа — 21 октября 2021
Киев, Украина
Арт-галерея Мануфактура [на карте]

«Тінь Королеви» Дмитро Чаус. Живопис

21 серпня арт-галерея «Мануфактура» запрошує на відкриття виставки живопису Дмитра Чауса «Тінь Королеви».

Дмитро Чаус – представник сучасної течії реалістичного живопису. В своїй творчості він звертається до зображення жанрових сцен, міських пейзажів, історичних композицій, портретного живопису.

Твори митця – наче застиглі епізоди життя звичайних, на перший погляд, особистостей. Чи то танцівниця, чи то робітник, в кожному з них художник вбачає іскру таланту, щастя, щирості чи сили волі.

В основі художньої манери митця лежить ліплення форм тоном, точність малюнку та виразна краса тонкого, багатошарового живопису, що дозволяє створювати такі легкі й піднесені образи.

Твори, представлені на виставці, присвячені переважно жіночій тематиці в творчості Дмитра Чауса. Образ діяльної, фемінізованої жінки дає привід для яскравих та змістовних творчих рефлексій. В творчості художника також можна виокремити тему любові і величі жінки, природнє призначення якої вміти любити, бути коханою та за допомогою любові стати продовжувачкою людського роду.

Дмитро Чаус народився в м. Харків (Україна) 1981 року у родині художників. Закінчив Харківське художнє училище за спеціальністю «художник-оформлювач» (1996 -2000) та Харківську державну академію дизайну і мистецтв (факультет станкового живопису; 2000-2006). З 2008 – член Спілки художників України, магістр мистецтвознавства (ХДАДМ). 2006-2017 – старший викладач живопису і композиції в Харківському національному педагогічному університеті ім. Г. С. Сковороди. 2010-2017 – викладав живопис в педагогічних університетах та художніх академіях Китаю. Професор Хебейської академіі мистецтв, професор Сичуанського університету мистецтв. Нагороджений медаллю за особливий внесок в мистецтво (Шитяджуанський педагогічний університет, Китай; 2012). 2019 – член спілки художників Братислави (Словацька Республіка). З 2020 – співзасновник та заступник голови творчого патріотичного об'єднання «Національна палітра». Розробник авторської методики з живопису багатофігурної композиції. Постійний учасник обласних, всеукраїнських, зарубіжних та міжнародних виставок. Твори зберігаються в колекціях музеїв та галерей різних країн, а також поповнюють приватні зібрання колекціонерів Китаю, Польщі, США, Франції, Німеччини, Канади, Австралії.

Виставка Дмитра Чауса «Тінь Королеви» триватиме в арт-галереї «Мануфактура» з 21 серпня по 21 жовтня.

Вхід вільний!
Адреса: Обухівське шосе, 2

Час роботи: щодня з 11.00 до 19.00
Інформація за тел.: +38 (044) 200-9747© md-eksperiment.org

Опубликовано: 18 августа 2021

Киев - Скоро

Osocor Winter Village. Грудень 2021

Osocor Residence 04 декабря - 31 декабря
Показать все