210
Виставка Юрія Коваля «Окреслена територія»

Виставка Юрія Коваля «Окреслена територія»

01 июня — 15 июня 2017
Киев, Украина
Арт-пространство «Золотое Сечение» [на карте]
044 235 8125

1 червня у столичному арт-просторі «Золотое Сечение» (Київ, вул. Первомайського, 4) відкриється виставка робіт львівського художника Юрія Коваля «Окреслена територія». Організатори – благодійний фонд Sky Art Foundation та аукціонний дім «Золотое Сечение».

“Даний проект – це роздуми щодо проблем територіальної приналежності, закодовані у музиці та феномені танцю. Ти маєш відчувати зал, адже музика диктує свої умови, окреслюючи певні кордони. Чим впевненіше ти себе почуваєш, тим відвертіше, пластичніше і цілісніше виходить результат. Розмірковуючи над цим, я звертаю увагу на відчуття власного тіла під час танцю», – розповідає Юрій Коваль.

Загальна кількість робіт – близько 10-ти масштабних творів, які будуть представлені вперше. Більшість з них автор створював впродовж 2017 року. Вхід на експозицію, яка триватиме до 15 червня, – вільний для усіх бажаючих.

У кожній роботі автор акцентує увагу на людському тілі, пластиці, рухах, підкреслюючи таким чином унікальність природи людини.

“Роботи Юрія Коваля сповнені символів та глибинної філософії. Ця серія не стала виключенням – у притаманній йому гіперреалістичній формі автор розслідує суть територіальної цілісності як суспільної проблеми, так і проблеми внутрішнього світу людини”, – підкреслює директор Sky Art Foundation Юлія Островська.

За словами співвласника аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайла Василенко, твори Коваля постійно беруть участь у аукціонних торгах та ідуть з молотка з гарними показниками. «Споглядаючи на розвиток художника та опираючись на власний досвід, можу сказати, що роботи митця – це інвестиція, яка має інтенсивну динаміку росту», – відзначає аукціоніст.

Про автора:

Юрій Коваль народився 12 травня 1979 року у Львові. У 2004 році закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет дизайну інтер’єрів.

У 1998 році закінчив Львівський коледж декоративного та ужиткового мистецтва ім. І. Труша, факультет реклами в архітектурно-просторовому середовищі. На його рахунку – близько 10-ти персональних проектів та участь у 30-ти групових виставках.

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.

Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

Режим роботи експозиції:

1 - 15 червня

вівторок – п'ятниця – 11:00-19:00

субота - неділя - 12:00 - 19:00

понеділок – вихідний© md-eksperiment.org

Опубликовано: 27 мая 2017

Киев - Выставки

Фестиваль Comic Con Ukraine 2022

Арт-завод “Платформа” 03 сентября - 04 сентября
Показать все

Киев - Скоро

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30

Ногу Свело в Киеве

Stereo Plaza 08 июня - 08 июня
Показать все