26
Выставка BUDALI. Lera Litvinova Gallery

Выставка BUDALI. Lera Litvinova Gallery

08 июня — 17 июня 2021
Киев, Украина
LERA LITVINOVA GALLERY [на карте]

LERA LITVINOVA GALLERY

Виставка Леонори Янко «BUDALI»

Скульптура та інші твори

Lera Litvinova Gallery представляє виставку скульптури Леонори Янко.

Фокусом виставки є серія «BUDALI», що проходитиме з 8 червня по 17 червня 2021 року

Серія «BUDALI» сповнена іронічними настроями. Поєднання зображення стародавнього Будди та елементів образу Сальвадора Далі - своєрідне відображення суперечливого прагнення сучасників до умиротворення душі та водночас способу життя, де соцмережі диктують умови привернення до себе уваги попри все, демонстрації особистого контенту за для рейтингів. Та захопливість створенням образу у соцмережах, іноді, «переселяє» людину з реального у віртуальний світ. Посмішки героїв скульптур серії «BUDALI» самоіронічні та наче направлені на зцілення від вад сучасної цивілізації.

Мисткиня Леонора Янко розповідає: «Серія BUDALI про сублімацію, про вміння балансувати, у хороших та поганих умовах. Адже сучасна людина – дитя прогресивної цивілізації, що є на мій погляд в першу чергу перевагою. Я не ностальгую за минулим, при цьому рефлексую на тему емоційного та інформаційного перенавантаження та постійних змін подій у різних напрямках життя, які можна вважати побічним ефектом сучасної цивілізації».

За задумом художниці на виставці також представленні незавершені роботи, щоб максимально занурити глядача у ідею та наблизити його до відчуття концепції BUDALI самою авторкою.

Також у галереї буде представлена серія: «НЛО - Надто Лагідний Об’єкт», яка раніше була презентована в Музеї Майстерні імені І. П. Кавалеридзе.

Однойменна серія «НЛО» транслює особливий погляд скульптора на сутність взаємин, сфокусований на чистоті, безпосередності та відкритості. Створені персонажі вірять у світле та справжнє, вони існують у ідеалізованому вимірі простих та вічних цінностей.

Виставка Леонори Янко є завершальною у просторі LERA LITVINOVA GALLERY за адресою: вул. Набережно-Рибальська, 3. Ми відкриємося у новому, неочікуваному форматі. Чекайте на наші анонси, слідкуйте у Instagram, згодом ми повідомимо дату відкриття.

Адреса LERA LITVINOVA GALLERY: м. Київ, вул. Набережно-Рибальська, 3. Територія ЖК Rybalsky.

Години роботи: 12-19.00, без вихідних.

тел. +38 050 033 33 17© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 июня 2021

Киев - Выставки

Фестиваль Comic Con Ukraine 2022

Арт-завод “Платформа” 03 сентября - 04 сентября
Показать все

Киев - Скоро

Группа Би-2 в Киеве

ВДНХ 21 мая - 21 мая 19:00

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30
Показать все