270
Життя попереду. Театр на левом берегу Днепра

Життя попереду. Театр на левом берегу Днепра

Ср, 19 июня 2019, 19:00
Киев, Украина
Театр на левом берегу Днепра [на карте]
+38 (044) 517-89-80

Киевский академический театр драмы и комедии на левом берегу Днепра представляет!

Прем'єра

Еміль Ажар

Інсценізація Д. Богомазова

Переклад з французької М. Марченко

ЖИТТЯ ПОПЕРЕДУ

Роман про Розу, або недитяча історія

Вистава на дві дії

Колишня повія, стара польська єврейка мадам Роза, що пройшла гітлерівський концтабір, утримує в емігрантському кварталі Парижа притулок де живуть діти, що народжені шлюхами поза законом. Один з вихованців притулку – арабський підліток Момо, від імені якого ведеться історія їх відносин, історія захоплююча, відверта, шляхетна й божевільна. Історія про велич і силу неймовірної любові на порозі життя та на межі смерті.

ПРО АВТОРА:

Еміль Ажар – один з псевдонімів, під яким публікував свої твори Ромен Гарі (справжнє ім'я Роман Кацев; 1914-1980) – французький письменник російського єврейського походження. Людина-легенда, один з найблискучіших і загадкових авторів XX століття, військовий льотчик і учасник Опору, друг де Голля, дипломат, кінорежисер. Гарі все життя був неймовірним романтиком і авантюристом. І він став автором однієї з найнеймовірніших містифікацій XX століття.

Коли в середині 70-х Ромен Гарі – відомий і поважний письменник, лауреат Гонкуровської премії, почав втрачати увагу французької критики, він надрукував свій новий роман під іншим літературним ім'ям – Еміль Ажар. Книга мала шалений успіх, і Гарі вирішив зберегти таємницю. А вже за другий роман «Життя попереду» молодому (!) письменнику Емілю Ажару була присуджена Гонкурівська премія. За положенням ця вища літературна нагорода Франції може бути присуджена авторові лише один раз, а завдяки містифікації Гарі став єдиним в історії двічі її лауреатом.

Гарі і надалі продовжив писати під обома псевдонімами, а французьки критики продовжували сварити Гарі та прихильно відгукуватися про Ажара, порівнювати їхні твори та протиставляти літературний стиль авторів. Містифікація розкрилася лише після самогубства автора, коли через рік з’явилася його посмертна публікація «Життя і смерть Еміля Ажара».

Режисер-постановник – засл. діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка Дмитро БОГОМАЗОВ

Художник-постановник – Петро БОГОМАЗОВ

Режисер зі звуку – засл. діяч мистецтв України Олександр КУРІЙ

Музичне рішення – Олександр БЕГМА, Михайло КУКУЮК, Тимур БУРЛАКА

Автор пісень – Михайло КУКУЮК

Художник з освітлення – Тетяна КИСЛИЦЬКА


Адрес: Украина, г. Киев, Театр драмы и комедии на левом берегу Днепра, пр. Броварской, 25.

Тел.: +38 (044) 517-89-80Ключевые слова: Спектакль Життя попереду, 2019, афиша киев, Театр драмы и комедии на левом берегу, стоимость, цена билета, заказать билеты, купить билеты, адрес, касса, контакты, пойти на спектакль, афиша театр драмы и комедии на левом берегу, март, апрель, квітень

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 22 октября 2017