20
Зустріч з режисеркою Мариною Вродою

Зустріч з режисеркою Мариною Вродою

Ср, 14 июня 2017, 18:30
Киев, Украина
Галерея «АртПричал» [на карте]

КІНОСЕРЕДА

Щотижнева кіноподія від Громадської організації СУК

14 червня о 18:30 відбудеться зустріч з режисеркою Мариною Вродою.

Марина Врода — кінорежисерка, фільми якої брали участь та були відзначені дипломами журі на численних кінофестивалях у Центральній та Східній Європі: в Роттердамі, Оберхаузені, Баку, Котбусі, Римі, Сочі, Каннах, Відні, Монреалі, Сараєво, Санкт-Петербурзі та багатьох інших. Одна з перших українських кінорежисерок, що стала відома у світі кіно за межами незалежної України. Лауреатка Каннського кінофестивалю за короткометражний фільм "Крос" 2011 року. Продюсер компанії "ВРОДАСТУДІО".

Зараз Марина продовжує навчання в європейському університеті кінематографії Filmuniversität Babelsberg Konrad Wolf. За її плечима — навчання у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого за спеціальністю «Режисура художнього фільму», майстерня Михайла Іллєнка та Валерія Сивака.

Марина поділиться своїм досвідом та баченням сучасного кіно, розповість про навчання в Німеччині, про свій шлях та майбутні задуми. Зустріч пройде за принципом відкритої розмови. Ми поговоримо про кіноосвіту в Україні та Німеччині, про роль українського кіно у творенні сучасного українського суспільства.

Зауважте, що КІНОСЕРЕДА змінила локацію.

Де: Дім "Майстер Клас"

Коли: 18:30

Вхід: 60 гривень© md-eksperiment.org

Опубликовано: 13 июня 2017

Киев - Кино

Кинофестиваль «Свет» 2022

Певчее поле 09 июня - 12 июня
Показать все

Киев - Скоро

Группа Би-2 в Киеве

ВДНХ 21 мая - 21 мая 19:00

​Концерт Iron Maiden в Києві

Дом офицеров 30 мая - 30 мая 00:30
Показать все