5501
Фестиваль ​«Family Weekend» 2017

Фестиваль ​«Family Weekend» 2017

12 августа — 13 августа 2017
Луцк, Украина
Парк ім. Лесі Українки [на карте]

«Family Weekend»: побувати за кордоном безкоштовно – можливо!

Ви постійно роботі, і не маєте часу на відпочинок? Хочете поїхати за кордон з сім’єю, але постійно витрачаєте кошти на необхідне, і не можете заощадити? У Вас є бажання провести цікаві вихідні разом із рідними?

Саме для Вас у Луцьку 12 – 13 серпня в парку імені Лесі Українки відбудеться грандіозна подія – родинний фестиваль «Family Weekend».

Аналогів соціального проекту «Family Weekend» ще не було в Україні!

«Family Weekend» - це безкоштовний дводенний захід, який обов’язково подарує приємні емоції та враження дітям і дорослим, які мають бажання відпочивати драйвово, цікаво, культурно і духовно.

Навчання, культурний відпочинок, можливість відчути традиції та побачити національні особливості і колорит понад 10-ти країн з чотирьох різних континентів - це ще не все, що підготувала креативна команда «Майстерні успіху Юлії Дейнеки».

Проект має благодійне підгрунтя, адже в рамках «Family Weekend» відбудуться чимало програм Благодійного Фонду «Серце на долонях». Фонд націлений на зібрання коштів для тих, хто їх найбільше потребує (новонароджених та важкохворих діток).

Захід відбудеться за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради та особистої підтримки начальника відділу Олексія Веремійчика.

Для дітей – унікальні фотозони, майстер-класи, веселі аніматори, для дорослих – мистецькі виставки, тренінги, унікальні дегустації. І це ще не все!

«Family Weekend»: стань частиною грандіозного дійства!

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 22 июля 2017