16
Афіша лютий 2022. Театр Воскресіння

Афіша лютий 2022. Театр Воскресіння

05 февраля — 27 февраля 2022
Львов, Украина
Театр Воскресіння [на карте]

Львівський академічний театр Воскресіння

репертуар на лютий 2022 року

ПРЕМ”ЄРА

«Балаган чесності» за п’єсою Луїджі Піранделло «Насолода від чесності»

Комедія

Режисер – Ігор Задніпряний.

Художник – Ірина Задніпряна.

Ролі та виконавці:

Бальдовіно - Петро Микитюк (Заслужений артист України).

Агата – Марія Ковалик, Віра Ціхацька.

Фабіо – Володимир Губанов (Заслужений артист України).

Маддалена – Тетяна Ткаченко, Наталія Марчак.

Мауріціо – Олександр Чекмарьов, Юрій Пилипчук.

Священик – Володимир Чухонкін, Тарас Юричко.

Вистава з італійським шармом у стилі комедії дель-арте.

П’єса з маловідомих і малопопулярних за межами Італії, на відміну від «Шість персонажів в пошуках автора» і «Генріха 4». В Україні ще не ставилася в жодному театрі. Прем’єра першої постановки відбулася в листопаді 1917 року в Туріні. В Італії п’єса досить популярна, ставиться часто, в 60-70-х було знято кілька художніх фільмів за її мотивами.

Піранделло – один з найвпливовіших драматургів Італії 20-го століття. Видатний теоретик театру, засновник впливого напрямку «театр гротеску». Лауреат Нобелівської премії з літератури 1934 року за «творчу сміливість у відродження сценічного і драматургічного мистецтва».

«Соціальна маска» - провідна тема творчості Піранделло. Відштовхуючись від цього, був обраних художній прийом – стилізації вистави під «театр масок», під традиційний італійський народний «театр дель арте».

У центрі сюжету – афера з фіктивним одруженням.

За сюжетом маркіз Фабіо хоче фіктивно одружити свою вагітну коханку Агату, щоб зберегти своє добре ім’я. Вони знаходять на роль фіктивного чоловіка Бальдовіно, але той вирішує поводитися чесно…

Вистава відбудеться 5 та 6 лютого о 18.00

Справжня французька комедія «Вечеря з дурнем» Ф.Вебер

Режисер-постановник – Ярослав Федоришин, Заслужений діяч мистецтв України

Сценографія та костюми – Алла Федоришина, Заслужена артистка України

Неймовірно смішний та водночас ліричний сюжет про те, на які вчинки буває здатен чоловік заради справжнього кохання. Якщо звичайно він не «Дурень»…

Вистава «Вечеря з дурнем» змусить Вас посміятись і водночас задуматись. Тонкий гумор, яким пронизана вся вистава не залишить нікого байдужим, адже ця комедія має глибокий сенс і дуже цікаву сюжетну лінію.

Це вистава про людяність. Кому що сподобається: цинічні розумники або дурні з добрим серцем. Отож гарний настрій гарантуємо!

Вистава відбудеться 12, 13 та 14 лютого о 18.00

Ціна квитків: 200грн.

«Моцарт і Сальєрі» О.Пушкін

Музична феєрія

Режисер: Алла Федоришина, Заслужена артистка України

Музика, пластика, трішки іронії, прекрасна акторська гра – це все музична феєрія «Моцарт і Сальєрі» О.Пушкін. Переклад Петра Микитюка з використанням перекладів І.Франка. Світова драматургія надає театру великий простір для творчої фантазії.

Загадка – чи отруїв Сальєрі Моцарта? – багато років була однією з найбільших таємниць світової музики.

Театр «Воскресіння» привідкриє містичну завісу таємничості цих музичних велетнів. І допоможуть нам в цьому легенькі нотки великого Маестро, які дарують світу найсвітліші фарби щастя, жива музика і неперевершений талант знаменитих геніїв.

Ролі та виконавці:

Моцарт – Володимир Губанов, Заслужений артист України

Сальєрі – Петро Микитюк, Заслужений артист України

Нотки – Наталія Лукашонок, Марія Ковалик, Віра Рифяк, Вікторія Жолінська, Наталія Терлецька

Музичний гурт – Микола Хшановський, Юрій Шоробура, Петро Попович, Юрій Олійник

Вистави відбудуться 17, 19 та 20 лютого о 18.00

Сімейна історія «Серпень: Графство Осейдж» Трейсі Леттс

Історія великої сім’ї, в якій більше немає місця для любові.

Зіткнення поколінь : батьки і діти, нездійсненні мрії, скелети у шафах великого будинку і яскраві характери головних героїв. Ось і вся формула щастя. Саме гра в «любов» приведе персонажів п’єси до ревнощів і заздрості, а згодом і до сімейного краху. Сімейні вузи … що це? Обов’язок чи любов?

Після зникнення батька всі родичі збираються в одному будинку. Тільки уявіть, що може статися, якщо в одному приміщенні будуть знаходитися такі різні люди, які не зустрічалися вже багато років… Історія різних поколінь, де кожен по-своєму проживає своє життя.

У цей день всі зберуться за одним столом, стануть пити віскі і зі сміхом згадувати минуле, але жарти швидко вичерпаються, і кожен буде змагатися з іншими в безвиході свого становища, тяжкості власної долі і зламаного життя. Барбара — ідеальна дружина, яку чоловік проміняв на молоду студентку. Айві знаходиться у заборонених відносинах з власним кузеном. Карен — лялька, яка прагне звести своє життя до обкладинки глянцевого журналу і не перестає посміхатися навіть тоді, коли чоловік їй зраджує. Наскільки сильно людина може заплутати своє життя, щоб нарешті знайти своє щастя?

Вистави відбудуться 26 та 27 лютого о 18.00

Квитки у касі театру.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 30 января 2022

Львов - Скоро

Показать все