35
Афіша січень 2022. Театр Воскресіння

Афіша січень 2022. Театр Воскресіння

03 января — 30 января 2022
Львов, Украина
Театр Воскресіння [на карте]

Львівський академічний театр Воскресіння

репертуар на січень 2022 року

Він, вона, вікно, покійник

Львівський академічний театр "Воскресіння" всіх запрошує на перегляд комедії "Він, Вона, Вікно, Покійник". Зміст цієї п’єси дуже інтригуючий і кожна репліка змушує глядача сміятися та захоплюватися грою акторів. Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом. Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім… Але не будемо відкривати всі карти. Поза усім це комедія, світла комедія, що несе радість, сміх, позитивні емоції. Словом усе те, за що ми любимо театр.

Вистава відбудуться: 3 січня о 18.00

Ціна квитків: 200грн.
Квитки в театрі Воскресіння

«Моцарт і Сальєрі» О.Пушкін

Музична феєрія
Режисер: Алла Федоришина, Заслужена артистка України

Музика, пластика, трішки іронії, прекрасна акторська гра – це все музична феєрія «Моцарт і Сальєрі» О.Пушкін. Переклад Петра Микитюка з використанням перекладів І.Франка. Світова драматургія надає театру великий простір для творчої фантазії.

Загадка – чи отруїв Сальєрі Моцарта? – багато років була однією з найбільших таємниць світової музики.

Театр «Воскресіння» привідкриє містичну завісу таємничості цих музичних велетнів. І допоможуть нам в цьому легенькі нотки великого Маестро, які дарують світу найсвітліші фарби щастя, жива музика і неперевершений талант знаменитих геніїв.

Ролі та виконавці:

Моцарт – Володимир Губанов, Заслужений артист України

Сальєрі – Петро Микитюк, Заслужений артист України

Нотки – Наталія Лукашонок, Марія Ковалик, Віра Рифяк, Вікторія Жолінська, Наталія Терлецька

Музичний гурт – Микола Хшановський, Юрій Шоробура, Петро Попович, Юрій Олійник

Вистави відбудуться 8, 9 та 16 січня о 18.00

Вулична вистава «Різдвяна феєрія» для всієї сім’ї

Історія Різдвяної феєрії має в своїй основі елементи різдвяного вертепу. Вона починається з карнавалу великих масок, які символізують образи Божої Матері, ангелів, царя Ірода, Йосифа і Марії та ін. Троє царів і ангели сповіщають про народження месії. Цар Ірод в оточенні своїх пекельних слуг шукає новонароджене дитя…

Велич декорацій, вогняних та піротехнічних ефектів робить виставу незабутньою.

Вистава відбудеться 15 січня о 17.00 в дворику Львівської Ратуші
Тривалість: 1 год.

«Америка» Б.Срблянович

Режисер та сценограф: Алла Федоришина, Заслужена артистка України
Художник: Алла Федоришина, Заслужена артистка України
«Америка» Б.Срблянович – сучасна п’єса про пошуки себе і своєї душі .

П’єса Б.Срблянович починається фінансовим падінням молодого Нью-Йоркського бізнесмена, яке він приховує. У центрі уваги перебуває руйнування усіх стосунків після того, як імператив успіху та грошей втрачає силу. П’єса показує справжню вартість цього фальшивого світу успішного життя, безжально демонструючи його приховані виразки.

Вистава театру «Воскресіння» - це різдвяний сон – фантасмагорія, під час якої головний герой шукає відповідь, що найцінніше в нашому житті. Успіх і гроші, чи любов і добро. Сучасний «Гамлет» який ставить вічне питання «Бути чи не бути?». Сміх і сарказм змінюється на біль і зойк про порятунок. Нелегко навчитись жити в новій реальності і залишатись людиною.

Якщо Ви скучили за снігом і Різдвом ми чекаємо Вас у театрі Воскресіння.
Вистави відбудуться 22 та 23 січня о 18.00

«Образ речей» Н.ЛаБут екскурсія в почуття

Режисер: Алла Федоришина, Заслужена артистка України
«Феромони в повітрі – кохання на порозі»
Н.ЛаБут написав п’єсу в 2001 році.

Адам молодий студент Мідвестернського університету. Щоб якось покращити своє матеріальне становище, він влаштовується охоронцем в місцевий музей мистецтв. Тут він знайомиться зі студенткою Евелін, яка просто схиблена на мистецтві, свободі і сексі. Молоді люди проводять багато часу разом, і дівчина кардинально змінює життя Адама. Хлопець переконаний, що дівчина позбавляє його багатьох комплексів, чим робить його абсолютно іншою людиною, здатним отримувати задоволення від свого життя. Однак його найкращі друзі вороже налаштовані проти неї і вважають, що дівчина псує йому життя.

В п’єсі автор зачіпає багато спірних тем і питань відносно життя, мистецтва, речей, людей, образів, предметів.

Вистава відбувається в малому залі театру Воскресіння
Вистави відбудуться 29 та 30 січня о 18.00© md-eksperiment.org

Опубликовано: 06 января 2022

Львов - Скоро

Показать все