175
День міста у Львові 2020. Програма свята

День міста у Львові 2020. Програма свята

02 мая — 02 июля 2020
Львов, Украина
Львов [на карте]

Одним з найулюбленіших і популярних свят в нашій країні по праву вважається День міста. Будь-яке місто індивідуальне своєю історією і культурою, подіями, трудовими, творчими, спортивними та іншими досягненнями. В день проведення свята Дня міста у 2020 році можна буде побачити частинку душі городян, їх настрій і ставлення до самого міста.

Всі зусилля організаторів свята Дня міста - спрямовані на те, щоб показати все найкраще, чого домоглося, чим славилося і славиться зараз місто. Ці люди прагнуть зробити міське свято 2020 року найбільш яскравим, незабутнім і особливим, веселим і запальним, незвичайним і цікавим для гостей міста і для самих жителів.

День міста - це найголовніший і масштабне свято для населення, так як адміністрація запрошує виступати знамениті гурти, і влаштовує велике яскраве гуляння для жителів. На свято Дня міста все намагаються прийти з сім'ями, друзями, рідними, дітьми і насолодитися загальною святковою атмосферою.


Повна програма на день міста у Львові 2020 скоро буде опублікована на нашому порталі. Слідкуйте за новинами.

На сесії Львівської міської ради підтримали відтермінування нагородження почесними відзнаками територіальної громади м. Львова у 2020 році. Відтак святкування Дня міста перенесли на невизначений термін.

«У зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 та запровадженням карантинних заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, доцільним є відтермінування нагородження почесними відзнаками територіальної громади м. Львова у 2020 році до завершення карантину та нормалізації епідемічної ситуації», — йдеться в ухвалі.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 января 2020

Львов - Концерты

Показать все