170
День міста у Львові 2020. Програма свята

День міста у Львові 2020. Програма свята

02 мая — 02 июля 2020
Львов, Украина
Львов [на карте]

Одним з найулюбленіших і популярних свят в нашій країні по праву вважається День міста. Будь-яке місто індивідуальне своєю історією і культурою, подіями, трудовими, творчими, спортивними та іншими досягненнями. В день проведення свята Дня міста у 2020 році можна буде побачити частинку душі городян, їх настрій і ставлення до самого міста.

Всі зусилля організаторів свята Дня міста - спрямовані на те, щоб показати все найкраще, чого домоглося, чим славилося і славиться зараз місто. Ці люди прагнуть зробити міське свято 2020 року найбільш яскравим, незабутнім і особливим, веселим і запальним, незвичайним і цікавим для гостей міста і для самих жителів.

День міста - це найголовніший і масштабне свято для населення, так як адміністрація запрошує виступати знамениті гурти, і влаштовує велике яскраве гуляння для жителів. На свято Дня міста все намагаються прийти з сім'ями, друзями, рідними, дітьми і насолодитися загальною святковою атмосферою.


Повна програма на день міста у Львові 2020 скоро буде опублікована на нашому порталі. Слідкуйте за новинами.

На сесії Львівської міської ради підтримали відтермінування нагородження почесними відзнаками територіальної громади м. Львова у 2020 році. Відтак святкування Дня міста перенесли на невизначений термін.

«У зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 та запровадженням карантинних заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, доцільним є відтермінування нагородження почесними відзнаками територіальної громади м. Львова у 2020 році до завершення карантину та нормалізації епідемічної ситуації», — йдеться в ухвалі.Ключевые слова: афіша Львів, День міста Львів, день міста Львів 2020, 2020, день міста, Повна програма, святкові заходи, день міста 2020, програма, що буде, куди піти, яка програма, події на день міста, салют

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 января 2020

Львов - Концерты

Фестиваль ZaxidFest 2021

с. Родатичі 26 июня - 28 июня

Концерт LP в г. Львов

СКА 03 февраля - 03 февраля 19:00
Показать все

Львов - Скоро

Фестиваль ZaxidFest 2021

с. Родатичі 26 июня - 28 июня

Фестиваль BookForum 2021

Львов, Украина 15 сентября - 19 сентября
Показать все