720
Dream Handmade Festival

Dream Handmade Festival

31 марта — 01 апреля 2018
Львов, Украина
Львівський Палац Мистецтв [на карте]
+38 073 322 58 83

Найбільший фестиваль ручної роботи у Львові

Dream Handmade Festival – це перший найбільший фестиваль ручної роботи у Західній Україні, який об’єднає на своїй виставковій площі майстрів, авторів дизайнерських виробів та виробів ручної роботи, українських handmade виробників, виробників та дистриб’юторів товарів для рукоділля, творчого хобі, дитячої творчості та художніх матеріалів.

Dream Handmade Festival це можливість вийти на український ринок дизайнерських виробів та виробів ручної роботи, товарів для рукоділля і творчості, презентувати себе та свою продукцію та ознайомитися із новинками та пропозицією ринку.

Для відвідувачів Dream Handmade Festival стане унікальною можливістю ознайомитися зі всім спектром товарів для рукоділля і творчості українського виробництва, які можна буде придбати як роздрібно, так і оптом, познайомитися із видами українського ремесла та рукоділля, а також поспілкуватися із українськими авторами та дизайнерами.

На виставці будуть представлені майстер-класи, семінари та консультації, на яких відвідувачі зможуть власноруч попрактикуватися, ознайомитися із авторськими техніками та придбати готові вироби чи предмети для рукоділля.

РИНКИ, ДЕМОНСТРАЦІЇ, РОБОЧІ ЗОНИ ТА УНІКАЛЬНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ВСІЄЇ СІМ’Ї, МУЗИКА ТА ТВОРЧА АТМОСФЕРА

це все чекає на вас протягом двох днів на Dream Handmade Festival у Львові (Палац мистецтв, вул. Коперника, 17) з 31 березня по 1 квітня 2018 року

Безкоштовний вхід лише при попередній реєстрації на сайті: https://handmadefest.com.ua

Вартість квитка: 30 грн.

Все фестивалиКлючевые слова: Dream Handmade Festival, Афіша Львів 2018, березень, квітень, март, апрель, дрім хенд мейд фестиваль 2018, хенд мейд фест, фестиваль ручної роботи, дрим хенд мейд фест 2018, афіша фестивалів, Афиша фестивалей, фестивали 2018, фестивалі 2018, куди піти, куда пойти, квитки

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 10 января 2018