529
Фестиваль BookForum 2020

Фестиваль BookForum 2020

16 сентября — 20 сентября 2020
Львов, Украина
Львов [на карте]

27 Львівський міжнародний BookForum відбудеться 16-20 вересня 2020 року. Декілька років поспіль команда та програмна рада фестивалю обирає фокусну тему, мета якої — звернути увагу на проблеми, актуальні для українського суспільства. Цьогоріч у фокусі BookForum — Перепис населення: знати, хто ми є.

Кураторкою фокусної теми головного культурного фестивалю країни стане Ганна Улюра — українська літературознавиця, кандидатка філологічних наук, літературна критикиня.

«Що ми знаємо один про одного? Можемо почути за стіною, як говорять сусіди і відзначити, якою мовою вони спілкуються. Можемо на око визначити стать перехожого. Можемо напружити увагу і спробувати вгадати вік та етнічне походження випадкового знайомого. Можемо помітити, до якої церкви зайшла людина і зробити висновки про те, якому богу вона молиться. Либонь, це і все.

І цієї інформації, яку отримуємо суто чуттєво — побачивши, почувши, — уже її часто буває забагато. Ми обмежуємо інформацію, що надходить від інших людей і особисто нас не стосується. Ми шануємо у такий спосіб кордони своєї приватності і не любимо, коли їй порушують непотрібними нам повідомлення. Ми добровільно усамітнені і недостатньо ізольовані: так і працює інформаційний світ, у якому виживаємо. Тому настав час зрозуміти – хто ми є», — окреслює фокусну тему Ганна Улюра.

Все фестивалиКлючевые слова: ​Book Forum, BookForum, бук форум 2020, Форум видавців 2020, книжковий форум, Афіша Львів, книжковий фестиваль, куди піти, програма, вартість квитка, придбати квиток, ціна квитка, події, адреса, афиша львов, фестиваль книг, купить билет, цена, вересень, сентябрь, букфорум​

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 20 февраля 2020