1058
Фестиваль «Lviv Yoga Day» 2018

Фестиваль «Lviv Yoga Day» 2018

23 июня — 24 июня 2018
Львов, Украина
Львов [на карте]

У Львові відбудеться масштабний фестиваль йога-культури

23 – 24 червня у Львові відбудеться третій щорічний масштабний фестиваль йога-культури Lviv Yoga Day, приурочений до святкування Міжнародного дня йоги.

Це новий унікальний формат фестивалю йоги медитації та здорового способу життя об’єднує тисячі львів’ян та гостей міста однією метою – бути здоровими, сильними, бадьорими та щасливими.

«Сила, витривалість, енергійність, гнучкість, ясне мислення та гарне самопочуття - це результати занять хатха-йогою та медитацією, які можна відчути вже через декілька тижнів. І не важливо, як багато людина знає про йогу, чи в якій фізичній формі зараз. Практики підходять для всіх, тож головне – щире бажання та рішучість» – запевняють організатори.

Під час святкування Lviv Yoga Day кожен зможе долучитися до численних безкоштовних майстер-класів з різних напрямків йоги від професійних тренерів з усієї України, навчитися технікам антистрес-медитації, взяти участь у творчих майстер-класах, скуштувати здорову їжу, відпочити під релаксуючу музику, а також відвідати лекції та семінари на тему здорового способу життя та мислення, медитації̈, дієтології̈ та краси.

Lviv Yoga Day - сімейне свято, тому організатори подбали про створення дитячої ігрової зони. Ви можете прийти на фестиваль разом з дітьми та познайомити іх з йогою, здоровим харчуванням та практиками медитації.

Одразу дві локації будуть працювати одночасно площа Ринок та парк Івана Франка.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

CЦЕНА | площа Ринок | 23-24 червня 15:00-22:00

На вас чекають заняття з хатха-йоги та практики медитації для початківців, барабанне шоу, танцювальна програма з елементами хатха-йоги. Особливий настрій забезпечать музичні гурти ATMASFERA, INARY.project, Secret Forest, Gour, Modiwo (Румунія), Warm Heart (Норвегія).

РЕЛАКС МІСТЕЧКО | парк Івана Франка | 23-24 червня 12:00-22:00

Заняття з хатха-йоги, спілкування з провідними українськими йога-тренерами, а також: практики медитації для початківців, арт (малювання, орігамі, створення ловців снів та мандал, робота з шерстю), інтерактивні музичні медитації та йога музика, вегешоу - вегетаріанський майстер-клас, розвиваючі заняття для дітей.

БІЛЯ РАТУШІ | 23 червня 18:00-19:00

Global Hatha Yoga – масштабний хатха-йога флешмоб.

У рамках Lviv Yoga Day студія медитації та йоги Mantra HOUSE запрошує вас долучитись до Yoga Challenge – 22 дні безкоштовних занять з хатха-йоги та медитації в парку ім. І. Франка з 1 до 22 червня щодня о 8:00.

Генеральні партнери заходу: Вегетаріанське арт кафе "GREEN", Виробництво соєвих продуктів "Зелена Корова".

Для участі в заході необхідно зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/2LszdcE

Вхід вільний

23 – 24 червня 2018, 12:00-22:00

Львів, площа Ринок та парк ім. І. Франка

Напрямки діяльності : Медитація, Хатха-йога, Здорове харчування, Музика, Арт, Дитячий майданчик

Вхід вільний, за реєстрацією - https://bit.ly/2LszdcE

Організатор: студія йоги та медитації "MANTRA HOUSE"

Все фестивалиКлючевые слова: Фестиваль Lviv Yoga Day 2018, Афіша Львів 2018, львов йога дей, львів йога дей, Фестиваль йоги та медитації, йога фест, афіша фестивалів, Афиша фестивалей, фестивали 2018, фестивалі 2018, куди піти, куда пойти, квитки, билеты, адрес

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 25 мая 2018

Львов - Другое

Фестиваль BookForum 2021

Львов, Украина 15 сентября - 19 сентября
Показать все