6587
Фестиваль LvivMozArt 2017

Фестиваль LvivMozArt 2017

18 августа — 25 августа 2017
Львов, Украина
Львов [на карте]
+38 (050) 37-06-117

З моменту старту продажу квитків на міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt реалізовано понад 1000 квитків на чотири події у Львівській Опері.

Найбільше бажання відвідати майбутню подію серед відвідувачів викликав гала-концерт у Львівській Опері. Під час гала-концерту, який відбудеться 20 серпня, виступатимуть солісти світової оперної сцени з Німеччини, Австрії, США, Італії, Румунії, Литви, Швейцарії та України.

Не менш цікавими обіцяють бути і інші концерти. Зокрема, симфонічний концерт-відкриття, який відбудеться 18 серпня, опера "Чарівна Флейта" у постановці польського режисера Збігнєва Хшановського, концерт-закриття, де буде презентовано перший спільний проект із Бетховенським фестивалем в м. Бонн (Beethovenfest Bonn) - концерт за участі новоствореного Молодіжного симфонічного оркестру України та BundesJugendOrchester (Федеративного молодіжного оркестру Німеччини).

Нагадаємо, що вже з 16 червня стартує друга черга продажу квитків. Відвідувачі Фестивалю зможуть придбати квитки на події у Львівській Філармонії, Трамвайному Депо та Будинку вчених.

Загалом, події на LvivMozArt будуть як платними так і безкоштовними (окрім вищезгаданих, під час фестивалю відбуватимуться музичні події, вхід на які - вільний). Серед подій: камерні концерти, вокальна музика, духовна музика, експерименти, програма для дітей, тощо.

Запрошуємо вас відвідати музичний фестиваль, який обіцяє стати одним з найбільших в Україні за кількістю подій. Запевняємо, що отримаєте задоволення від прослуховування класичної музики, яке підсилиться неймовірною атмосферою старовинного міста.

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 17 мая 2017

Львов - Концерты

Показать все