6567
Фестиваль LvivMozArt 2018

Фестиваль LvivMozArt 2018

13 июля — 22 июля 2018
Львов, Украина
Львов [на карте]
+38 (050) 37-06-117

В п'ятницю, 13 липня, о 19:00, в Палаці Потоцьких за адресою вул. М. Коперника, 15, відбудеться урочисте відкриття найяскравішої музичної події цього літа -

міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt.

Концерт-відкриття фестивалю – своєрідний портрет Львова та його відомих гостей, що творили музичну історію. Солісти вечора Софія Соловій та Ноел Боулі відтворять славетні сторінки музичного минулого, а саме гастрольні виступи у Львові знаменитих оперних співаків – неповторної Соломії Крушельницької та неперевершеного майстра бельканто Маттіа Баттістіні. Підсумують музичний образ міста - твори сучасного львівського композитора Богдана Сегіна.

Спеціально до фестивалю, позаду комплексу Палацу Потоцьких організатори побудують новий концертний майданчик - MozartArena, де окрім концерту-відкриття відбуватимуться симфонічні і камерні концерти та програми для дітей.

Цьогоріч фестиваль буде довшим аніж у 2017 році та триватиме протягом 10-ти днів на вже відомих локаціях Львова. А от сенсаційна подія фестивалю - прем'єра постановки опери "Алкід" українського композитора Дмитра Бортнянського відбудеться у Свірзькому замку.

Ознайомитись з детальною програмою фестивалю можна на сайті - www.mozart.lviv.ua. До речі,з моменту старту продажу реалізовано понад 2000 квитків на різні події фестивалю LvivMozArt.

Запрошуємо вас відвідати найбільший за кількістю музичних подій фестиваль. Запевняємо, що отримаєте задоволення від прослуховування класичної музики, яке підсилиться неймовірною атмосферою старовинного міста.

Довідка:

Фестиваль вперше відбувся в серпні 2017 року. Ідею проведення фестивалю підтримали як великі українські та іноземні компанії, так і велика кількість відомих жителів Львова.

На фестивалі LvivMozArt «новітні прем'єри» забутих творів Моцарта-сина звучали поруч з творами батька, композиціями сучасних українських та європейських композиторів, а доповнювали їх дитяча програма, виставка та різноманітні, далекі від формату фестивалю класичної музики, перформенси.

Більше інформації на оф. сайті.

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 16 марта 2018

Львов - Концерты

Показать все