5132
Фестиваль «СамоцвітиКи - Мамине Сонечко» 2017

Фестиваль «СамоцвітиКи - Мамине Сонечко» 2017

27 мая — 29 мая 2017
Львов, Украина
Центральный парк им. Богдана Хмельницкого [на карте]

Вокально-хореографічний фестиваль для найменших «СамоцвітиКи - Мамине Сонечко»

м.Львів

Парк культури та відпочинку ім.Богдана Хмельницького

28 травня 2017

3дні/2 ночі

27/05/17

Приїзд до Львова. Зустріч колективу організаторами. Трансфер до готелю/хостелу. Поселення. Екскурсія Львовом. Вечеря.

28/05/17

Сніданок. Відкриття фестивалю-конкурсу. Марш-парад учасників. Початок фестивальних виступів. Нагородження дипломами, подарунками, відзнаками.

29/05/17

Сніданок. Вільний день.Трансфер на вокзал.

Від’їзд додому.

ВАРТІСТЬ ФЕСТИВАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ грн/ 1 особи на 3дні/2 ночі

Готель/хостел

При групі 15 осіб — 16й БЕЗКОШТОВНО

Хостел

4-6-8 ос/номері

900 грн

Готель 10-15 хв до центру міста

3-4 ос/номері

Від 1060 грн

Готель центр міста

2-3-4 ос/номері

Від 1220 грн

2дні/1 ніч

28/05/17

Приїзд до Львова. Зустріч колективу організаторами. Відкриття фестивалю-конкурсу. Марш-парад учасників. Початок фестивальних виступів. Нагородження дипломами, подарунками, відзнаками. Трансфер до готелю/хостелу. Поселення. Вечеря.

29/05/17

Сніданок. Екскурсія Львовом. Вільний час. Трансфер на вокзал. Від’їзд додому.

ВАРТІСТЬ ФЕСТИВАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ грн/ 1 особи на 2дні/1 ніч

Готель/хостел

При групі 15 осіб — 16й БЕЗКОШТОВНО

Хостел

4-6-8 ос/номері

560 грн

Готель 10-15 хв до центру міста

3-4 ос/номері

Від 645 грн

Готель центр міста

2-3-4 ос/номері

Від 725 грн

Дати перебування у Львові може бути змінено за Вашим запитом

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • проживання 3 дні/2 ночі або 2 дні/1 ніч (вибраний тип проживання). Для керівників можливі окремі умови проживання (за попередньою домовленістю)
 • харчування при пакеті 3 дні/2 ночі: 1 вечеря, 2 сніданки
 • харчування при пакеті 2 дні/1 ніч: 1 вечеря, 1 сніданок
 • оглядова екскурсія старовиною частиною Львова з гідом ( до 4 год)
 • бонуси керівникам
 • 15 + 1 безкоштовно
 • трансфери вокзал — готель — вокзал
 • трансфер до місця проведення конкурсу (у випадку віддаленого місця проживання)

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки в музеї
 • додаткове харчування від 55 грн/ особи
 • фестивальний внесок

Додатково у вільний час пропонуємо відвідати

(попереднє замовлення обов'язкове)

 • Оглядові тематичні пішохідні екскурсії “Історія у камені”, “Львів австрійський”, “Львів батярський”, “Львів кавовий”, “Підземелля Львова”, “Львів містичний” та інші,по історичних частинах міста, які створювали вірмени, євреї, поляки, австрійці, українці. Ви відвідаєте Італійський дворик і Вернісаж художників. Побачите приголомшливий Домініканський собор. Ансамбль Вірменської церкви (1363), Латинський кафедральний собор (1360), який зберіг риси готичного вигляду. Прогуляєтесь унікальною площею Ринок (музей під відкритим небом), і її маленькими звивистими вулицями, завітаєте в діючий музей-Аптеку (1735). ( 2 — 2,5 год від 40грн/ос), від 35 грн/ос. для груп 10- 25ос. - обовязкове попереднє замовлення
 • Відвідування безкоштовно Шоколадної фабрики, де вас чекають солодкі купівлі та філіжанка ароматного напою або майстер класи з приготування шоколадних цукерків (майстер клас з шоколаду від 90 - 150 грн/ос, для груп 10- 25ос. - обовязкове попереднє замовлення)
 • Палаци Золотої Підкови — від 185 грн (екскурсія на 6-7 год)

Олеський замок.

Стародавній замок на Заході України, заснований ще в 13ст. Замок був предметом постійних сварок, як з боку місцевої шляхти, так і чужоземців-татар. Зараз Олеський замок – філія Львівської картинної галереї.

Підгорецький палац.

Один з найбільш відомих палаців України, побудований в 1640р., дивує своєю архітектурою та унікальністю. У підвалі замку розміщена фотовиставка присвячена привиду Білої Панночки та дослідженням наукової групи «Міжнародні мисливці за привидами».

Золочівський замок

впродовж своєї більш ніж 400-річної історії пройшов шлях від королівського замку до вязниці. В експозиційних залах Великого палацу, головна особливість якого - його інтерєрність, виставлені полотна Рубенса, старовинні меблі, зброя, унікальні карти, світильники з кісток іхтіозавра. У Китайському палаці (таку ж споруду можна побачити в Санкт-Петербурзі та Берліні) - колекція витворів східного мистецтва.

 • Свято-Успенська Унівська Лавра – від 140 грн (екскурсія на 5 год)

один із найдавніших монастирських комплексів України, центральна обитель Галицької єпархії впродовж XIV-XVIII ст.ст., осередок чернечого життя монахів Студійського уставу, унікальний архітектурний ансамбль-памятка. Вражає міцними, справді фортечними мурами, бійницями та оригінальністю архітектури. У 1950 році розписи в храмі були забілені, в церкві влаштовували вогнища, на яких спалювали церковні та богослужбові книги. Були сплюндровані і знищені надгробки, поховання, іконостас 1731 р. У 1991 р відбулося повернення монахів-студитів в монастир. Вони опікуються дітьми-сиротами шкільного віку, займаються рослинництвом, тваринництвом, городництвом, бджільництвом. У монастирській крамниці можна придбати предмети церковного вжитку (свічки, офірки, мед)

 • Королівське місто Жовква, Крехівський монастир, святе джерело – від 155 грн (екскурсія на 5 год)

Ви прогуляєтесь давніми, вимощеними ще у королівські часи, тротуарами, відвідаєте величний собор-усипальницю Св. Лаврентія, потужну оборонну синагогу у єврейському кварталі, одну з найбільших у Європі, ну і звичайно ж, королівський палац з вражаючими оборонними укріпленнями. Поряд з Жовквою у Креховів чудовому лісі, розташований давній монастир оборонного типу Св. Миколая (16-17 ст.), заснований вихідцями з Києво-Печерської лаври. Його відвІдували багато видатних людей, серед яких були і гетьмани України Хмельницький, Дорошенко, Мазепа. Зі святинь у монастирі досі зберігається чудотворна ікона Св. Миколая, привезена ще засновниками монастиря, ігуменом Іоілем та Сильвестром, та чудотворний образ Божої Матері Верхратський. Поряд з монастирем серед надзвичайно мальовничих пагорбів порослого лісом Розточчя витікає джерело з цілющою водою, тому не забудьте взяти її з собою.

ЛЬВІВ ОБ'ЄДНЮЄ ТВОРЧИХ ТА ВІДКРИТИХ)


Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 11 мая 2017

Львов - Концерты

Показать все