6798
Фестиваль Woodstock Ukraine 2017

Фестиваль Woodstock Ukraine 2017

11 августа — 13 августа 2017
Львов, Украина
Львов [на карте]

WOODSTOCK UKRAINE – український фестиваль щасливих людей.

Фестиваль «Woodstock Ukraine 2017»

11-13 серпня 2017 року на території аеродрому Цунів у Львівській області буде проходити свято для меломанів - 6-й фестиваль «Woodstock Ukraine 2017».

Коли чуєш “Woodstock”, то виникають асоціації зі славнозвісним рок-фестивалем США, який вперше пройшов в 1969 році під гаслом: Peace, Love and Happiness («Мир, любов і щастя»). Тоді на одній з ферм штату Нью-Йорк, зібралося близько 500 тисяч гостей, аби послухати The Who, Дженіс Джоплін, Джо Кокера, Джимі Хендрікса, Карлоса Сантану і багатьох інших музикантів.

Фестиваль Woodstock Ukraine відбувається вже шість років поспіль, останні 3 роки - у затишному та історичному місці - на території замку Свірж Львівської області. Та у 2017 році, фестивалю довелось змінити локацію, через велику кількість учасників. Мета проекту - об'єднати українців з різних частин країни, підтримувати благодійний волонтерський рух в Україні, розвивати музичну культуру. Гасло фестивалю - Мир, кохання, музика як і у фестивалю Woodstock`1969.

Рішення проводити щорічний фестиваль Woodstock в Україні, як завжди підштовхнула ідея. Ідея створити місце, де молодь зможе спілкуватися на мові музики та свободи, місце, де ти можеш бути самим собою, відкинувши проблеми великого міста, поєднатися з природою, музикою та знайти нові знайомства з людьми, які мислять так само, як і ти: за мир, любов та музику!

Для нас важлива складова Woodstock — це виховання, поєднання молоді та розкриття потенціалу української рок-музики. Тут нові українські гурти мають змогу, з одного боку, показати свою творчість, а з іншого боку — побачити виступи західних рок-гуртів. Фестиваль завжди був та буде безкоштовним для відвідувачів, музиканти виступають, також, без гонорару — це константа.

Відвідувачі зможуть насолодитися різними музичними стилями, познайомитися з новими іменами і наживо послухати вже відомих виконавців.

Музичні гурти на сцені - це не вся програма рок-фестивалю - театральні постановки, перфоменси, майстер-класи, вело-екскурсії, кінопокази, запливи на човнах, посиденьки біля вогнища - в організаторів, волонтерів та гостей насичений графік.

Організатор фестивалю - Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», який проводить благодійні акції, щоб зібрати гроші для лікування та діагностики дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України. Протягом 12 років фонд зібрав більше 30 мільйонів гривень.

Музиканти, глядачі та волонтери фестивалю Woodstock Ukraine живуть в наметовому містечку біля аеродрому Цунів. Вхід безкоштовний, але потрапити на фестиваль зможуть тільки зареєстровані відвідувачі. Це, до речі, єдиний безкоштовний для глядачів фестиваль такого масштабу. За три дні український Вудсток відвідує понад 15 тисяч людей, зарубіжні глядачі також полюбляють приїжджати, і половина музикантів з-за кордону.

На Вудстоку працюють близько 150 волонтерів з різних куточків України, стати волонтером можна до 30 червня, заповнивши анкету на сайті фестивалю http://woodstock.in.ua/.

На території табору передбачена охорона, медпункти, магазини, кафе, працює кухня, душові кабіни, банкомат. Фестиваль по праву може вважатися найчистішим фестивалем - на території встановлюються сміттєві контейнери для сортування сміття, більше 150 біотуалетів. Під час проведення фестивалю і після закінчення гості і волонтери ретельно прибирають територію. Це принципове питання для організаторів і завдання - донести цей посил для учасників та гостей.

Фестиваль відбудеться 11-13 травня 2017 року на території аеродрому «Цунів» Львівської області.

Тільки зареєстровані відвідувачі зможуть потрапити на фестиваль. Реєстрація на сайті - http://www.woodstock.in.ua/?m0prm=7.

Вхід безкоштовний.

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 22 мая 2017

Львов - Концерты

Показать все