5278
Futureland Festival 2016

Futureland Festival 2016

Вс, 02 октября 2016, 19:00
Львов, Украина
Арена Львов [на карте]
+38 (032) 253-03-35

Futureland Festival

2 жовтня на Арені Львів відбудеться мега-шоу Futureland Festival – це місце, де зустрінуться найсучасніша електронна музика та новітні технології. Оскільки він відбудеться у рамках найбільшої ІТ-конференції Східної Європи Lviv IT Arena.

Futureland Festival - це також можливість вживу почути всесвітньовідомого DJ Netsky. Його популярність, вражає, адже вже в 20 років його ім’я відоме у цілому світі. Починаючи з 2009 року він працює лише з Hospital Records. Перший реліз "Memory Lane" увійшов в "Sick Music 2" в 2010 році, чим і зробив Boris Daenen (справжнє ім’я Netsky) популярним. Згодом Netsky номінували на Radio One "Essential Mix Of The Year". Netsky LIVE в Hospitality Brixton в квітні 2012 року, потім Lotto Arena (Antwerpen, BE) - це шоу, про які говорять всі. А 2 жовтня і Львів зможе відчути всі масштаби неймовірного DJ Netsky . Drum&bass DJ, який зібрав 42,6 мільйони переглядів на YouTube 11,4 мільйони прослуховувань на Sound Cloud та 30 мільйонів – на Spotify.

Сет Netsky буде супроводжувати бельгійський всесвітньовідомий Script MC.

Окрім Netsky, на Futureland Festival будуть також і українські діджеї Omnia та колектив Funk Masters (MaxNRG, Derrick, Tonika).

Omnia працює у стилях транс та Progressive House. Він виступає на фестивалях по всьому світу, а в 2012 році став єдиним українцем, який потрапив до рейтингу 100 найкращих діджеїв планети за версією DJ Mag. Група Funk Masters за мету взяла розвиток drum&bass культури в Україні. Вони не тільки займаються творчістю, а й відкривають школи діджеїнгу.

Слідкуйте за новинами - лайн-ап буде доповнюватись.

Загалом Futureland Festival – це незабутня ніч з DJ під яких відриваються у цілому світі. Квитки на Futureland Festival 2 жовтня – це можливість потрапити в майбутнє. До речі, наFutureland Festival можна буде не лише потанцювати, а й подивитися на найсучасніші технології. Окрім того, під час Lviv IT Arena працюватиме Tech Expo, де розробники зі всього світу продемонструють свої новітні проекти.

Ціна: Перші 100 квитків по 199 грн.

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 04 сентября 2016

Львов - Скоро

Показать все