162
Концерт гурту Troye Zillia у Львові

Концерт гурту Troye Zillia у Львові

Чт, 29 июня 2017, 20:00
Львов, Украина
Копальня кави [на карте]

Запальний і сучасний український фольк від гурту Troye Zillia 29 червня у Копальні Кави.

З нагоди триріччя гурту музиканти дарують концерт для усіх львів`ян та гостей міста. Запрошені всі - і діти і дорослі, бо українські етно пісні у виконанні Troye Zillia

цікаві для всіх поколінь, оскільки поєднують у собі традиційне і сучасне.

Aрт фольк гурт «Troye Zillia», вже відомий львівський колектив, який виступав на великих та малих сценах України, Польщі, Молдови, Грузії та Австрії, - постійно дивує слухачів своїм нетиповим трактуванням народної музики. Сучасні турецькі, єгипетські та латиноамериканські ритми, під які просто нереально всидіти на місці, витонченість та загадковість бандури та п'янке і водночас басове джазове звучання клавішних.

Додаючи у нашу музику трохи «синтетики», тобто електронного клавішного звуку ми поєднуємо нашу творчість із багатьма музичними стилями. У своїй діяльності «Троє Зілля» модернізує для слухачів різного віку «найзаїждженіші» мелодії народних пісень. При цьому ми зберігатимемо найпотрібніші настрої та енергійні переживання цих композицій, в яких звучать усім нам відомі слова. А найбільше наше бажання це розумно і тонко поєднати нашу традиційну пісню із світовою музикою, тобто зіграти і на українських народних і на зовсім нетипових для нашої країни інструментах.

Для нас у гурті є дуже важливою бандура, адже слухаючи її звучання можна зрозуміти наскільки вона як музичний інструмент перетинає часовий простір із минулого в майбутнє і завжди залишається «в моді». Мелодії виконані на цьому цікавому, і надзвичайно специфічному інструменті отримують дуже витончене і благородне забарвлення.

Інтерактивні концерти:

На концертах Троє Зілля ти відчуваєш себе частиною виступу, тому, що гурт любить контактувати з публікою і найсміливіші можуть зіграти з гуртом на дрібній перкусії, підмугикати прості мотиви або й навіть проспівати всю пісню разом з музикантами.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 14 июня 2017

Львов - Концерты

Показать все