97
II Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси. Львівська філармонія

II Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси. Львівська філармонія

21 октября — 30 октября 2016
Львов, Украина
Филармония [на карте]
(032) 235-89-46

II Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси у Львові

З 21 по 30 жовтня Львів приверне увагу всіх поціновувачів скрипкового мистецтва — тут пройде ІІ Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси. 21 жовтня на сцені Львівської обласної філармонії відбудеться урочисте відкриття скрипальських змагань.

Вперше конкурс Олега Криси відбувався у 2013 році з ініціативи Мистецького об'єднання «Світ класичної музики». Президент об'єднання Серій Подолянчук зазначив, що мета конкурсу — перш за все, підтримати українську талановиту молодь та дати їй поштовх для розвитку до світового рівня майстерності. Також це і шанс представити українську музичну традицію широкому загалу. Організатор підкреслив, що такі заходи дуже важливі для іміджу міста як культурної столиці.

Для участі у конкурсі цьогоріч до Львова приїхали понад 30 молодих віртуозів з різних країн, зокрема — з Польщі, Іспанії, Японії, Китаю, США, Південної Кореї та Франції. Оскільки конкурс Олега Криси спрямований на розвиток творчої молоді, то мінімальний вік учасників на день відкриття конкурсу повинен становити 15 років, максимальний — 29.

21 жовтня відбудеться жеребкування для визначення порядку виступів конкурсантів, а також концерт-відкриття. Змагання відбуватиметься у три тури: I тур (22-23 жовтня), ІІ тур (25-25 жовтня), ІІІ тур (28-29 жовтня). Конкурс завершиться гала-концертом, де оголосять результати та нагородять переможців. Умовами конкурсі передбачені три премії (по 20, 10 і 8 тис. євро відповідно), а також три спеціальні відзнаки (1 тис. євро).

Журі конкурсу вже вдруге очолить видатний маестро, уродженець Львівщини Олег Криса, який зараз обіймає посаду професора в престижній Істменській школі музики у Рочестері (США). Також до складу журі запрошено відомих музикантів та педагогів: Кшиштоф Якович (Польща), Сачіка Мізуно (Японія), Володимир Заранський (Україна), Юрій Мазуркевич (Канада-США), Пяйвют Меллер (Фінляндія), Едвард Зєнковскі (Австрія).

Конкурсна програма виділяється тим, що містить складні та різнопланові твори не лише світової класики, а і українських композиторів. Зокрема, в обов'язковій програмі — Соло для скрипки Мирослава Скорика та Концерт для скрипки з оркестром № 1, Ор.14 Віталія Губаренка.

Вхід на концерти у конкурсні дні — вільний.

Концертний зал ім. С. Людкевича

Абонементи недійсні

Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Каса: (032) 235-89-46© md-eksperiment.org

Опубликовано: 16 сентября 2016

Львов - Концерты

Показать все