98
Musical Spacing: Derek Baron NY & Yury Bulka у Львові

Musical Spacing: Derek Baron NY & Yury Bulka у Львові

Пт, 11 августа 2017, 20:00
Львов, Украина
Urban бібліотека [на карте]

Друзі!

Urban бібліотека ще досі зачинена на ремонт але привідкриває для вас свої двері. Ми запрошуємо вас на електроакустичний концерт експериментальної музики у форматі недоремонтованої бібліотеки.

Наші гості: Дерек Барон (Нью-Йорк) та Юрій Булка (Львів).

Derek Baron - музикант з Чикаго, який зараз працює у Нью-Йорку, грає у складі електроакустичного гурту Causings. У своєму авторськомму проекті Дерек використовує віднайдені звуки, саморобні технічні прийоми для відкриття нових можливостей музичного інтервалу. Його дебютний вініловий реліз на Penultimate Press присвяений дослідженням історії, пам'яті, підслуховування, звучання домашньої атмосфери та колективного розуміння звуку як аморфної речовини. Він співпрацює зі студією звукозапису Reading Group.

Послухати можна тут: http://www.derekianbaron.com/

Юрій Булка aka setThemFree

Навчався у Львівській музичній академії (2013, музикознавство), у 2015 р. стажувався у Студії електронної музики Краківської музичної академії у Марека Холонєвського (стипендія Gaude Polonia). Брав участь у фестивалях і проектах Vox Electronica, GogolFest, ТЕТРАМАТИКА, КАМЕРА, Lesya Art Residence, SIMULTAN [RO], Festiwal Kompozytorów Krakowskich [PL].

Послухати можна тут: https://soundcloud.com/yurb

Вхід вільний.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 03 августа 2017

Львов - Концерты

Показать все