98
Благодійний концерт: Музика рятує життя. Львівська філармонія

Благодійний концерт: Музика рятує життя. Львівська філармонія

Ср, 07 июня 2017, 19:00
Львов, Украина
Филармония [на карте]
(032) 235-89-46

Львівська обласна філармонія представляє!

Благодійний концерт: Музика рятує життя

Музика рятує життя — і не лише в переносному сенсі. 16 червня запрошуємо вас на благодійний концерт оперної діви Оксани Кровицької. Під час концерту збиратимуть кошти на купівлю портативного ультразвукового апарату VIVID I, General Electric Healthcare для дитячої кардіології у Львові.

Оксана Кровицька з 1993 року своїм сопрано здобувала визнання у публіки США. Спочатку співачка підкорила Нью-Йорк, потім — оперні театри Флориди, Сан-Франциско, Палм-Біч, Монте-Карло та інші найяскравіші концертні зали Америки. Серед найкращих ролей Оксани Кровицької — Мюзетта і Мімі з «Богеми», Віолетта з «Травіати», Чіо-Чіо-сан з «Мадам Баттерфляй», про яку у New York times написав: «Cаме така Баттерфляй, яку хотів Пуччіні». Гастрольна мапа оперної зірки не обмежується США — вона виступала в Мексиці та Чилі, в Європі, зокрема — в Німеччині та Італії. Була удостоєна найвищої для вокалістів американської нагороди — «Diva Award».

16 червня Оксана Кровицька виступить у Львові з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії під диригуванням Тараса Криси.

Довідка: Дитяча кардіологія вимагає дуже точної діагностики (включно з пренатальною). В рік народжується 300-400 дітей з вродженими вадами серця. Майже 30-40% серед них - критичні вроджені вади серця (ВВС), які вимагають термінової інтенсивної медичної терапії, стабілізації загального стану, транспортування протягом перших годин життя і хірургічного лікування протягом перших 7-10 днів життя. Для вчасної та ретельної діагностики необхідний ультразвуковий апарат з Доплером. Щомісячні амбулаторні консультації з метою усунення вродженої патології у всіх регіонах Львівської області проводяться мобільною бригадою. Діагностика здійснюється портативною ультразвуковою машиною «My Sono», без виявлення потоку Доплера.

У 2003 році машина була куплена міжнародним Ротарі-клубом, як частина програми «Західно-української ініціативи із охорони здоров'я дитини». Завдяки цьому проекту, на основі Львівської обласної дитячої лікарні був створений центр для «інформаційної діагностики вроджених вад серця».

Оксана Кровицька – сопрано

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії

Тарас Криса – головний диригент, художній керівник

Концертний зал ім. С. Людкевича

Вартість квитків 50, 70, 80, 100 грн

Абонементи недійсні

Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Каса: (032) 235-89-46© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 мая 2017

Львов - Концерты

Показать все