69
Павло Гінтов у Львові

Павло Гінтов у Львові

Вт, 23 мая 2017, 19:00
Львов, Украина
Львівський Палац Мистецтв [на карте]

ВІДКРИТТЯ МУЗИЧНОГО САЛОНУ У ЛЬВІВСЬКІЙ КАРТИННІЙ ГАЛЕРЕЇ у вівторок, 23 травня, о 19:00 відомий українсько-американський піаніст Павло Гінтов у Львові виконає програму із творів Сергія Борткевича.

Сергія Борткевича називали "останнім романтиком" та "українським Рахманіновим". Блискучій композитор, піаніст і педагог, значну частину свого життя Борткевич був біженцем. Він постраждав він більшовицького та нацистського режимів, а його музику забороняли навіть після його смерті. В Україні творчість Борткевича залишалась невідомою до початку 2000-их років.

Відомий український піаніст ПАВЛО ГІНТОВ, який зараз живе у США дуже активно промує українську музику, та відкриває невідомі або затерті сторінки нашої культури.

До слова, не лише блискучий класичний піаніст, а й активний політичний активіст, Павло Гінтов, вже багато років публічно відстоює принципові питання.

Цього вечора прозвучать фортепіанні твори Борткевича.

Два Етюди тв. 15

"Опівночі" тв. 5

"Жалоба і Втіха" тв. 17

Сюїта "Кримські нариси" тв. 8

Соната №1 сі мажор, тв. 9

Цим концертом Музична Аґенція #CollegiumMusicum розпочинає цикл проектів у Львівській Національній Галереї Мистецтв, давши нове життя актикварному роялю #FranzWirth.

Вхід за системою #PayWhatYouCan - #ПлатиСкількиМожеш© md-eksperiment.org

Опубликовано: 19 мая 2017

Львов - Концерты

Показать все